You are here
Pamięci RAM w nowym Huawei P9 raczej nam nie zabraknie News 

Pamięci RAM w nowym Huawei P9 raczej nam nie zabraknie

Huawei stał się twardym graczem na rynku i jako jeden z pierwszych wprowadza nowe technologie. Jeszcze przed Apple pokazał ekrany rozróżniające siłę nacisku. Teraz kolejny flagowy model chce wyposażyć w 6 GB pamięci operacyjnej.

p8

Jeśli informacje się potwierdzą to jednym z pierwszych smartfonów na rynku z 6 GB pamięci operacyjnej będzie nowy flagowiec Huawei, czyli P9. Ilość RAMu w smartfonach ciągle się powiększa, tak samo, jak wzrasta wydajność ich procesorów. Dzieje się tak, ponieważ stawia się coraz większe wyzwania. Muszą obsługiwać kilka dużych aplikacji na raz, czy też zapewnić odpowiednią dynamikę gry. Każdemu zależy na tym, aby jego telefon działał jak najszybciej i żeby nie musiał czekać na wczytywanie programów.

Z tego, co już wiadomo Huawei P9 będzie wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD. Jego sercem będzie procesor Kirin 950, taki jak w najnowszym Mate 8. Smartfon ma mieć również podwójny aparat fotograficzny. Nie ma żadnych informacji, czy w ekranie zastosowana zostanie technologia Force Touch.

Nie da się ukryć, że jeśli wszystko się potwierdzi to Huawei P9 będzie super smartfonem, wykorzystującym wiele nowości. Ciekawi mnie tylko jaka będzie jego cena. Model P8 kusił swoim stosunkiem możliwości do tego, ile było trzeba za niego zapłacić. Obawiam się, że w przypadku P9 cena może odstraszyć nieco klientów. Jestem również ciekaw, jak sprawuje się telefon z 6 GB pamięci operacyjnej i jednym z lepszych procesorów na rynku. Według plotek, prezentacja urządzenia ma nastąpić w okolicy kwietnia. Tak więc, na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać. 

źródło: weibo

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment