[CES 2016] Nagroda dla JBL

Od dwóch dni odbywają się w Las Vegas targi CES 2016, na których jednym z punktów jest wręczenie nagród CES Innovation Award. Wśród tegorocznych zwycięzców znalazła się firma JBL z trzema swoimi produktami: JBL Boost TV, JBL Xtreme i JBL Reflect Aware.

JBL Boost TV jest kompaktowym głośnikiem dysponującym mocą 30W. Dzięki technologii HARMAN Display Surround, urządzenie ma zapewnioną scenę dźwiękową 3D. Wyposażono je w Dolby® Digital, Bluetooth, JBL SoundShift™ oraz JBL Connect. Głośnik współpracuje jednocześnie z telewizorem i urządzeniem mobilnym. Jego obsługa jest intuicyjna i odbywa się za pomocą pilota. JBL Boost TV ma dwa wejścia – analogowe i optyczne. Pasmo przenoszenia wynosi 60Hz – 20kHz. Cena głośnika wynosi 849 zł.

JBL Xtreme jest z kolei propozycją dla osób, które poszukują bardziej wytrzymałego urządzenia, bo głośnik jest odporny na zachlapania. Przetworniki o mocy 2x20W, a także dwa pasywne radiatory zapewniają doskonałe brzmienie i głębię basu. Wbudowany w sprzęt akumulator o pojemności 10000mAh pozwala cieszyć się dźwiękiem do 15 godzin. Za pomocą JBL Xtreme można ładować do dwóch urządzeń zewnętrznych podłączonych do wyjść USB. Opisywany model możemy bezprzewodowo łączyć z innymi głośnikami, a to za sprawą funkcji JBL Connect. Urządzenie ma również mikrofon i przycisk odbierania połączeń. Chętni mogą wybrać JBL Xtreme w jednym z trzech kolorów: czarnym, niebieskim lub czerwonym. Głośnik dostępny jest w cenie 1299 zł.

JBL Reflect Aware są pierwszymi na świecie sportowymi słuchawkami wyposażonymi w złączę Lightning. Umożliwiają one regulację poziomu hałasu z zewnątrz, a dodatkowym ich atutem jest odporność na pot. Urządzenie nie wymaga baterii, zaś wyposażono je w przetworniki 14,8mm oraz trójprzyciskowy pilot z wbudowanym mikrofonem. W zestawie znajdują się odblaskowy przewód oraz ergonomiczne i sportowe wkładki. Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym. Koszt urządzenia wynosi 749 zł. 

Źródło: JBL

Źródło grafiki: digitaltrends.com 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...