You are here
Żelowe akcesorium od Clingo – poznaj technolgię Stick To It! Sprzęt 

Żelowe akcesorium od Clingo – poznaj technolgię Stick To It!

W dzisiejszych czasach korzystanie z nawigacji jest standardem, jednak coraz częściej zamiast sięgać po przeznaczone do tego celu urządzenia, do odnalezienia najwłaściwszej trasy zdarza nam się używać swoich smartfonów i tabletów.

Jedną z niedogodności przy korzystaniu z mobilnych urządzeń podczas jazdy jest to, że jesteśmy zmuszeni do trzymania ich w ręku lub kładzenia w miejsca na to nie przeznaczone, przez co narażamy sprzęt na upadki. Na szczęście rozwiązano ten problem i dzięki uchwytom na telefon/tablet bez obaw możemy już używać swoich ulubionych gadżetów.

Przedstawicielem wspomnianego segmentu jest produkt marki „Clingo”, który pozwala na montaż naszego urządzenia na kratce nawiewu. Użytkownicy powinni docenić fakt, iż za sprawą umieszczonych w nim głowic umożliwiających swobodne obracanie dostosują położenie sprzętu do własnego pola widzenia.

Warte uwagi jest także wykorzystanie w uchwycie opatentowanej technologii „Stick To It”, za sprawą której błyskawicznie zamontujemy telefon/tablet poprzez dociśnięcie go do specjalnej żelowej powłoki, bez potrzeby stosowania dodatkowych zatrzasków czy dokręcania ramion. W taki sam łatwy sposób odczepimy nasze urządzenia od uchwytu, a brak dodatkowego osprzętu zabezpieczającego sprawia, iż akcesorium „współpracuje” z niemal każdym urządzeniem dostępnym na rynku.

Jeśli boicie się, że użyta przy produkcji uchwytu technologia nie zda egzaminu, producent postanowił rozwiać wasze wątpliwości już na starcie. Po wyczerpujących testach, takich jak mycie lepkiej mazi ponad 3000 razy, 9-dniowa kąpiel w zbiorniku wodnym czy wystawianie jej na ekstremalne temperatury (od -24 do +93 stopni Celsjusza), warstwa nie straciła swoich cudownych właściwości. Należy tutaj podkreślić, że powłoka nie pozostawia na urządzeniach lepkiej mazi, a w szczególnych przypadkach wystarczy użyć wody z mydłem i problem znika.

Sugerowana cena produktu ustalona została na kwotę 35 zł.

Źródło: Clingo

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment