netflix 750x300 1

[CES2016] Netflix w Polsce!

Stało się! To o czym spekulowano od kilku miesięcy w końcu zostało oficjalnie potwierdzone. Serwisy VOD działające na naszym rodzimym rynku powinny mocno odświeżyć swój katalog. Dlaczego? Bo Netflix oficjalnie jest już dostępny w Polsce!

 
netflix 750x300 1
Konferencje CES bardzo często przynoszą dobre wieści. Nie inaczej stało się tym razem. Dosłownie przed chwilą pojawiła się możliwość zarejestrowania się i założenia konta w serwisie Netflix. Do tej pory można to było zrobić, co wymagało jednak samozaparcia i kilku sztuczek, które oszukiwały stronę. Wszak w Polsce serwis nie działał.
Od jakiegoś czasu na serwisie zaczęły pojawiać się polskie napisy oraz co ciekawe, polski lektor. Podejrzewano, że jest to pierwszy krok w stronę oficjalnego wprowadzenia usługi do naszego kraju. I tak też się stało. Dla wielbicieli seriali to nie lada gratka, bo od dziś mogą delektować się np. produkcją Marvela „Dardevil”. Nie wszystkie tytuły mają możliwość włączenia polskich napisów, ale z czasem z pewnością się to zmieni.
Ile przyjdzie nam zapłacić za korzystanie z Netflixa? Podstawowy pakiet kosztuje 7,99 euro, Standardowy (oferujący jakość HD) 9,99, a Premium to już wydatek rzędu 11,99. Warto? Możecie wypróbować usługę, bo przez pierwszy miesiąc jest ona darmowa. Szkoda tylko, że strona główna i warunki korzystania z serwisu cały czas są w języku angielskim. Na dniach ma to ulec zmianie.
Źródło: Netflix
Fot: jw.

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...