[CES2016] Netflix w Polsce!

Stało się! To o czym spekulowano od kilku miesięcy w końcu zostało oficjalnie potwierdzone. Serwisy VOD działające na naszym rodzimym rynku powinny mocno odświeżyć swój katalog. Dlaczego? Bo Netflix oficjalnie jest już dostępny w Polsce!

 
netflix 750x300 1
Konferencje CES bardzo często przynoszą dobre wieści. Nie inaczej stało się tym razem. Dosłownie przed chwilą pojawiła się możliwość zarejestrowania się i założenia konta w serwisie Netflix. Do tej pory można to było zrobić, co wymagało jednak samozaparcia i kilku sztuczek, które oszukiwały stronę. Wszak w Polsce serwis nie działał.
Od jakiegoś czasu na serwisie zaczęły pojawiać się polskie napisy oraz co ciekawe, polski lektor. Podejrzewano, że jest to pierwszy krok w stronę oficjalnego wprowadzenia usługi do naszego kraju. I tak też się stało. Dla wielbicieli seriali to nie lada gratka, bo od dziś mogą delektować się np. produkcją Marvela „Dardevil”. Nie wszystkie tytuły mają możliwość włączenia polskich napisów, ale z czasem z pewnością się to zmieni.
Ile przyjdzie nam zapłacić za korzystanie z Netflixa? Podstawowy pakiet kosztuje 7,99 euro, Standardowy (oferujący jakość HD) 9,99, a Premium to już wydatek rzędu 11,99. Warto? Możecie wypróbować usługę, bo przez pierwszy miesiąc jest ona darmowa. Szkoda tylko, że strona główna i warunki korzystania z serwisu cały czas są w języku angielskim. Na dniach ma to ulec zmianie.
Źródło: Netflix
Fot: jw.

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...