x3ZTEGrand750x300

[CES2016] ZTE prezentuje nowe produkty, z których najciekawszym okazuje się budżetowiec

To zaskakujące, ale z nowości pokazanych przez ZTE na tegorocznych targach CES najbardziej interesujący wydaje się smartfon, będący przedstawicielem niższej półki cenowej. Nie oznacza to oczywiście, że pozostałe urządzenia nie są warte uwagi – przeciwnie, zresztą przekonajcie się sami…

x3ZTEGrand750x300

Na początek skupmy się na modelu Grand X3, który poza przyjemnym dla oka designem, zaskakuje kilkoma dodatkami. Właśnie dzięki nim obcowanie ze smartfonem może być naprawdę interesujące. Mam tu na myśli głównie technologię szybkiego ładowania, która wraz z pojemną (3080 mAh) baterią stanowią zestaw, pozwalający zapomnieć o problemie częstego rozładowywania akumulatora.

Kolejnym dodatkiem, do jakiego przyzwyczaiło nas ZTE, jest system Dolby Audio, zapewniający całkiem ciekawe brzmienie, ale największe wrażenie zrobiły na mnie dotykowe, choć nie stanowiące integralnej części ekranu przyciski. Ich wygląd przyciąga wzrok i podejrzewam, że korzystanie z tychże klawiszy wirtualnych należy do czynności przyjemnych.

Sama specyfikacja przestawia się następująco:

  • 5,5-calowy ekran TFT LCD
  • Rozdzielczości 1280 x 720 pix
  • Czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8909 1,3 GHz
  • 2 GB RAM
  • 16 GB Flash
  • Czytnik Kart MicroSD
  • Aparat 8 i 2 Mpix
  • Android 5.1
  • Wymiar 154,2 x 75,9 x 9,4 mm

Konfiguracja pozwoli na sprawną pracę systemu, choć w przypadku bardziej wymagających zadań sprzęt może dostać zadyszki. Lekko zniechęca technologią wykonania ekranu, jednak należy pamiętać, że mówimy o urządzeniu zwyczajnie tanim. W ogólnym ujęciu, nawet biorąc pod uwagę wady – smartfon może odnieść sukces. ZTE nie przesadza z cenami, co w połączeniu z rozsądną specyfikacją, ciekawym designem oraz użytecznymi dodatkami czyni ofertę atrakcyjną.

ZTELOG

Nie oznacza to, że firma ograniczyła się jedynie do jednego modelu. Na stoisku ZTE można zapoznać się z flagowymi smartfonami z serii Axon (Elite, Max, Pro oraz Mini), nie zabrakło również Nubii Z9. Entuzjaści segmentu urządzeń ubieralnych mogą poznać Axon Watch, czyli inteligentny zegarek tytułowego producenta.

Jak widzicie – dla każdego coś miłego. Mimo wszystko za hit firmy na targach CES2016 uważam opisany wcześniej Grand X3.

Źródło: PhoneArena

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...