Chcesz złotego iPad’a? Leć do Dubaju

Wybieracie się do Dubaju na wakacje? To przy wyborze hotelu, zastanówcie się nad Burj Al Arab, bo tylko tam w czasie swojego pobytu będziecie mogli korzystać ze złotych iPadów.
2662269960

Wybudowany w 1999 roku hotel Burj Al Arab jest jednym z najbardziej luksusowych hotelów na świecie, co jakiś czas potwierdza to oferując swoim gościom różne najbardziej wyszukane dobra na świecie. Teraz postanowił pójść z duchem czasu i wszystkim swoim gościom oferuje korzystanie z iPada w czasie pobytu. Nie zdziwiłoby to nas tak bardzo, gdyby nie to, że tablety pokryte są 24-karatowym złotem i posiadają wygrawerowane logo hotelu. To się nazywa luksusowa technologia.

121276-1280

Uządzenie ma za zadanie pełnić role wirtualnego konsjerża, który będzie oferował dostęp do informacji na temat menu restauracji, usług lokaja czy zabiegów w SPA. Będzie oferowany każdemu gościowi hotelu, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na spędzenie tam nawet jednej nocy. Za dobę w tym hotelu zapłacimy minimum 1000 dolarów, a ceny sięgają nawet 17 tys. dolarów.

Jeśli zdecydujecie się na pobyt w tym hotelu (my już kupujemy bilety na samolot) i zapłacicie tą „niewielką” sumę za nocleg, a złoty iPad przypadnie Wam do gustu, to będziecie go mogli nabyc w hotelowym sklepiku. Cena nie jest jeszcze znana, ale my chyba nie chcemy wiedzieć ile ona wynosi. Ktoś się wybiera?

źródło: emirates247.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...