Samsung Galaxy S4, tym razem w wersji Active.

Na jednym z zagranicznych serwisów traktujących o tematyce sprzętu mobilnego pojawiła się nieoficjalna informacja na temat specyfikacji nadchodzącego Galaxy S 4 Active od Samsunga…

galaxy-s4-actve750x300

Nie jest to oficjalna zapowiedź, jednak biorąc pod uwagę poziom serwisu, informacje zawarte w tekscie są wiarygodne.

I9295 – to nazwa kodowa nowego produktu, który ma być wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Plus/Pro oraz w 8 Mpx aparat. Reszta podzespołów ma być najprawdopodobniej identyczna jak w podstawowej wersji Galaxy S4.

http://www.youtube.com/watch?v=CxkQavIz9wA

Jednak model Active wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą odpornością na czynniki zewnętrzne takie jak kurz, woda, a nawet upadki. Nie jest to co prawda nowość, ponieważ wielu producentów tworzy „wytrzymałe” słuchawki, a jedną z najciekawszych jest Sony Xperia Z. Samsung jako lider na rynku telefonów nie może zostać w tyle i już niedługo powinniśmy doczekać się oficjalnej prezentacji produktu.

Osobiście z dwóch powodów szczerze wątpię w zastosowanie 5 calowego ekranu HD w tym urządzeniu. Osoby aktywnie spędzające czas, a właśnie do takich jest kierowany produkt, nie docenią tak dużej rozdzielczości jak i pięciocalowej przekątnej ekranu. Drugą sprawą jest procesor – może się okazać, że zabraknie mocy do płynnego działania systemu w tak wysokiej rozdzielczości.

Źródło: http://www.mobiletechreview.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...