iphone 7 plus zdjęcie etui

Chińczycy ujawniają wygląd iPhone’a 7

Nie pierwszy raz w historii zdarza się taka sytuacja, że na długo przed światową premierą, dowiadujemy się jak będzie wyglądał smartfon. I to nie byle jaki, bo iPhone 7.

iphone 7 plus zdjęcie etui

Wprawdzie z tym wyglądem odrobinę przesadziliśmy, bo trudno sobie wyobrazić, że w czerwcu ktokolwiek oprócz inżynierów i projektantów z Apple wie, jak będzie prezentował się kolejny wielki smartfon. Bo nie mamy wątpliwości, że iPhone 7 będzie czymś wyjątkowym. Nie ma innego wyjścia, konkurencja nie śpi. I choć chcielibyśmy wrócić do czasów, gdy faktycznie konferencje Apple wzbudzały prawdziwe emocje, to może być ciężko. Są jednak nadzieje na to, że Tim Cook podoła zadaniu.

Na stronie chińskiego sklepu internetowego pojawił się case na iPhone’a 7. Tak, na smartfona, który nie został jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziany przez Apple. Ciekawe jest to, że wysyłka wspomnianego etui nastąpić ma jeszcze w tym miesiącu, a prawdopodobna prezentacja sprzętu odbędzie się dopiero we wrześniu. Kiedy trafi dokładnie do sklepów, tego chyba nikt nie wie. Nie przeszkodziło to jednak w wypuszczeniu ochronki, która o ile jest prawdziwa, zdradza sporo szczegółów nadchodzącego smartfona.

iphone 7 plus zdjęcie etui z różnych stron

Strona Oppomart pozwala na złożenie zamówienia na etui zarówno do normalnej wersji, jak i tej Plus. Na zaprezentowanych zdjęciach widać, że iPhone 7 Plus wyposażony będzie w podwójny moduł aparatu. Od jakiegoś czasu docierały do nas przecieki, że Apple zdecydowało się na taki krok. I nie ma w tym nic dziwnego, coraz częściej widzimy podwójne obiektywy we flagowcach. W przypadku Apple powinniśmy jednak uzyskać wyjątkową jakość zapisywanych obrazów. Wszystko przez kolaborację z LinX, producentem wypuszczającym w świat moduły fotograficzne. Wykupienie firmy miałoby dać gigantowi z Cupertino możliwości, które wcześniej były nieosiągalne.

Zwykły iPhone 7 pokazany został na zdjęciach tylko z jednym obiektywem, a sam design w niczym nie odbiega od tego, co już dobrze znamy. Oczywiście zaprezentowane w sklepie zdjęcia mogą być tylko zabiegiem marketingowym lub fantazją grafika, ale o podwójnym module aparatu słyszy się już od dawna. Dziwne jest to, że moglibyśmy go zobaczyć tylko w większej wersji smartfona. iPhone 7 Plus miałby pojawić się z ekranem o przekątnej 5,5 cala.

Źródło: GizmoChina
Fot: Oppomart

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...