ove 750x300 1

Ciekawa propozycja od Overmaxa

Overmax wprowadza do swojej i tak już bogatej oferty kolejny interesujący sprzęt. Tablet Steelcore 1020 3G to nie tylko tanie urządzenie, ale także zaskakująco dobrze wyposażone. Ma też w sobie pewną funkcję, której się nie spodziewaliśmy.

 
ove 750x300 1
Co będzie oferował najnowszy produkt od europejskiego producenta? Zacznijmy od wymiarów. Ekran urządzenia ma przekątną 10,1 cala, co przekłada się na rozdzielczość 1280×800 px. Sam wyświetlacz wykonano w technologii IPS 2, czyli oglądanie multimediów oraz praca na urządzeniu nie powinna sprawiać żadnych problemów, nawet w pełnym słońcu.
Steelcorem 1020 zarządzał będzie czterordzeniowy procesor od MediaTeka taktowany zegarem 1,3 GHz, a wspomóc mają go wbudowane 2 GB RAM. Użytkownik na swoje dane dostaje 16 GB, ale zadbano również i oto, by wartość można było powiększyć. Za pomocą karty microSD można dodać dodatkowe 32 GB. Aparaty, w które uzbrojono tablet, niestety nie zachwycają. Główny ma matrycę z zaledwie 8 megapikselami, a ten przedni to już wartość 0,3. Ale używanie tabletu do robienia zdjęć to niezbyt mądre posunięcie, więc na to możemy przymknąć oko.
 
ove 750x300 2
Sprzęt dostał całkiem niezły akumulator. Wartość 6000 mAh powinna zapewnić mu długą pracę, nawet przy maksymalnym obciążeniu. Odważnym posunięciem ze strony Overmaxa było wprowadzenie do Stellcore funkcji Dual SIM. Daje to możliwość wykorzystania urządzenia do prowadzenia rozmów telefonicznych. Przy takim rozmiarze sprzętu, bez wykorzystania bezprzewodowej słuchawki, nie wyobrażamy sobie innego sposobu na korzystanie. W końcu stojąc z czymś takich rozmiarów przy uchu, komfort rozmowy będzie zerowy.
Tablet na szczęście wyposażono w modem 3G. Dzięki temu, gdy zostaniemy pozbawieni dostępu do sieci WiFi, nasze urządzenie nie stanie się bezużytecznym kawałkiem metalu i szkła. Steelcore pracuje jeszcze pod poprzednią wersją systemu Android, ale wielu użytkowników uważa, że KitKat 4.4 sprawdza się na tyle dobrze, że jego upgrade jest bezcelowy. Overmax za sprzęt zażyczy sobie około 600 złotych, co wydaje się ceną bardzo przyzwoitą.
Źródło: Overmax
Fot: jw.
_________________
Ofertę tabletów znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...