Wiedźmin 3 Dziki Gon już niedługo otrzyma ogromne DLC

Nadchodzi duży, tym razem płatny, dodatek do Wiedźmina. Jest to pierwszy z dwóch fabularnych DLC, które przedłużą rozgrywkę tytułu nawet o 30 godzin.


Trzecią część przygód Białego Wilka można ukończyć w 40 albo 200 godzin. Tak różne wartości są konsekwencją zmiany formuły serii na grę z otwartym światem – gracz skupiony tylko na wątku głównym może szybciej ukończyć tytuł, ale ktoś kto wyszukuje wszystkie questy i chce zwiedzić cały dostępny obszar, może spędzić z Dzikim Gonem grubo ponad sto godzin. Wynika to z bardzo starannej i przemyślanej konstrukcji świata, który jest nie tylko ogromnym obszarem do zwiedzania, ale też na każdym kroku oferuje coś do zrobienia – czy to pełne poboczne questy czy losowo napotykane postaci. Co lepsze, w każdym z tych zdarzeń możemy odnaleźć wątki, które łączą się z główną osią fabularną gry, a także z innymi pobocznymi historiami – dzięki temu mamy wrażenie, że jesteśmy częścią świata, w którym toczy się życie, a nasze wybory i działania mają konsekwencje. Podejrzewam, że większość graczy, która zaczęła grać w Dziki Gon, nadal nie widziała wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

http://www.youtube.com/watch?v=L6VxXGPifbE

CD Projekt RED właśnie opublikował zapowiedź pierwszego z dwóch dodatków, które pozwolą na jeszcze dłuższą zabawę. Pierwszy dodatek ma trwać około 10 godzin, choć twórcy mówią, że możliwe jest, aby liczba godzin spędzonych z DLC była nieco większa – wszystko zależy od tego, jak zdecydujemy się grać. Wraz z dodatkiem dostaniemy cały nowy wątek fabularny, spotkamy zupełnie nowe postaci, dostaniemy nowe karty do Gwinta, a także nowe zadania poboczne. Możemy się także spodziewać większej ilości zadań wiedźmińskich, w których Geralt skupia się na tropieniu i eliminacji potworów. Twórcy chwalą się, że oba dodatki będą dorównywały długością całej ścieżce fabularnej z drugiej części gry i znając pracowitość CD Projetk RED jest to możliwe. My już nie możemy się doczekać, zresztą tak jak reszta graczy i fanów Białego Wilka. Tym, którzy jeszcze nie grali, bądź nie mogą się zdecydować, polecamy naszą recenzję trzeciej części Wiedźmina.

Źródło: CDPRed

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...