SPINTIRES – Od dziś możesz zasiąść za kółkiem radzieckiej maszyny off-roadowejj!

Dziś na rynku debiutuje symulator radzieckich pojazdów ciężarowych, a dokładniej produkcja Oovee Games StudioSPINTIRES.

Tym czym wyróżnia się tytuł na tle konkurencji, bez wątpienia jest fizyka pojazdów, jak i otoczenia. Pojedynczy kamyczek, który zawieruszy się pod kołami pojazdu, błoto zachowujące ślady przejazdu, które to z kolei mają wpływ na „buksowanie” opon, czy wreszcie woda opływająca elementy maszyny i utrudniająca, w ten sposób przeprawę przez rzekę, to nieliczne trudności, z którymi codziennie musi się mierzyć kierowca wspomnianych off-roadowych machin.

Gra oferuje pięć obszernych i zróżnicowanych map, na których gracze mogą rywalizować samotnie lub w czteroosobowym trybie „Multi” , siedem zróżnicowanych pojazdów wzorowanych na radzieckich odpowiednikach z realnego świata oraz oddanie w ręce fanów narzędzi do tworzenia modów, gwarantują rozgrywkę na długie godziny.

Tak premierę SPINTIRES skomentował Bartosz Moskała – współwłaściciel IMGN.PRO:

– „Jesteśmy bardzo podekscytowani przyjęciem z jakim spotkał się SPINTIRES™, otrzymaliśmy bardzo pozytywny przekaz od osób, które miały do tej pory okazję sprawdzić wczesną wersję gry (…) Mogę uchylić nieco rąbka tajemnicy i zdradzić, że SPINTIRES™ znajduje się już w top 10, na kilku wiodących, globalnych platformach dystrybucji gier, a mówimy dopiero o preorderach! W dniu dzisiejszym jesteśmy gotowi na prawdziwe off-roadowe szaleństwo na całym świecie!”.

http://www.youtube.com/watch?v=qiOt7SuHGPM

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszych wcześniejszych publikacjach oraz pod tymi adresami:

Oficjalna strona gry,

IMGN.PRO,

Oovee Games Studio.

Źródło: IMGN.PRO

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...