iphone 6 3058505b

Co nowego w iPhone 6S

Apple na swoich „wyznawców”, którzy czekają tylko na nowe produkty swojego ulubionego producenta. Lwia część z nich czeka w kolejce po nowego Apple Watch’a. A tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat iPhone’a 6s.

iphone 6 3058505b

iPhone 6 podczas premiery był rewolucją, znacznie odbiegał wyglądam od swoich poprzedników. Przede wszystkim urósł, nie mówiąc już o wersji Plus, która wyposażona jest ekran o przekątnej 5,5-cala. Teraz wszyscy wyczekują na iPhone’a 6s, o którym już trochę wiemy.

6s będzie miał ekran z technologią Force Touch, znaną już z Apple Watcha, która rozpoznaje się nacisku na ekran. Wymieniony ma być też procesor, na nowy A9, wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4. Apple w końcu ma zrobić coś z aparatem, a mianowicie zmienić matrycę, z 8 megapikseli na 12. Krążą plotki o tym, że producent wprowadzi też kolejny wariant kolorystyczny i to ma być różowe złoto. W takim kolorze jest już jedna z wersji Apple Watcha, czyżby producent szykował jakiś zestaw? Zamianom z pewnością ulegną też materiały, z których wykonana jest obudowa. iPhone, który się wygina – nie do pomyślenia, trzeba coś z tym w końcu zrobić. Ekrany nie ulegną zmianom, więc dalej będą miały odpowiednio 4,7” i 5,5”. Możliwe, że pokaże się mniejszy telefon z logiem nagryzionego jabłka. 6s Plus może mieć ekran pokryty szafirowym szkłem, ale nie we wszystkich egzemplarzach.

Produkty Apple są na swój sposób innowacyjne, a zarazem inne, od pozostałych modeli dostępnych na rynku. Niestety na polskie realia cena odstrasza. Rozumiem, że urządzenia mogą być drogie, ale nie aż tak! Wyginające się iPhone’y 6 nie świadczą dobrze o firmie. Mimo to, wiele osób marzy o urządzeniach Apple. Cena 6s z pewnością nie będzie niska, ale jestem ciekaw, ilu fanów zdecyduje się na zakup nowego modelu.

źródło: gsmarena

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów od Apple pod tym adresem.

Dodaj komentarz

137 More posts in mobile category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...