You are here
Co nowego w iPhone 6S mobile 

Co nowego w iPhone 6S

Apple na swoich „wyznawców”, którzy czekają tylko na nowe produkty swojego ulubionego producenta. Lwia część z nich czeka w kolejce po nowego Apple Watch’a. A tymczasem w sieci pojawiły się informacje na temat iPhone’a 6s.

iphone 6 3058505b

iPhone 6 podczas premiery był rewolucją, znacznie odbiegał wyglądam od swoich poprzedników. Przede wszystkim urósł, nie mówiąc już o wersji Plus, która wyposażona jest ekran o przekątnej 5,5-cala. Teraz wszyscy wyczekują na iPhone’a 6s, o którym już trochę wiemy.

6s będzie miał ekran z technologią Force Touch, znaną już z Apple Watcha, która rozpoznaje się nacisku na ekran. Wymieniony ma być też procesor, na nowy A9, wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej typu LPDDR4. Apple w końcu ma zrobić coś z aparatem, a mianowicie zmienić matrycę, z 8 megapikseli na 12. Krążą plotki o tym, że producent wprowadzi też kolejny wariant kolorystyczny i to ma być różowe złoto. W takim kolorze jest już jedna z wersji Apple Watcha, czyżby producent szykował jakiś zestaw? Zamianom z pewnością ulegną też materiały, z których wykonana jest obudowa. iPhone, który się wygina – nie do pomyślenia, trzeba coś z tym w końcu zrobić. Ekrany nie ulegną zmianom, więc dalej będą miały odpowiednio 4,7” i 5,5”. Możliwe, że pokaże się mniejszy telefon z logiem nagryzionego jabłka. 6s Plus może mieć ekran pokryty szafirowym szkłem, ale nie we wszystkich egzemplarzach.

Produkty Apple są na swój sposób innowacyjne, a zarazem inne, od pozostałych modeli dostępnych na rynku. Niestety na polskie realia cena odstrasza. Rozumiem, że urządzenia mogą być drogie, ale nie aż tak! Wyginające się iPhone’y 6 nie świadczą dobrze o firmie. Mimo to, wiele osób marzy o urządzeniach Apple. Cena 6s z pewnością nie będzie niska, ale jestem ciekaw, ilu fanów zdecyduje się na zakup nowego modelu.

źródło: gsmarena

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą telefonów od Apple pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment