You are here
Co pokaże Asus podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena? Wydarzenia 

Co pokaże Asus podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena?

Następny weekend października upłynie pod znakiem poznańskiego festiwalu gier wideo – „Poznań Game Arena 2015”. Cześć firm powoli odkrywa karty, w tym między innymi „Asus”. Czym zachwyci uczestników tegorocznej edycji „PGA” tajwański producent?

Poprzednia edycja „PGA” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, co zdają się potwierdzać statystyki imprezy. W ciągu trzech dni poznańskie targi odwiedziło ponad 60 tysięcy osób, które mogły przetestować swoje growe umiejętności na kilkuset stanowiskach oraz zapoznać się z najnowszymi produktami ponad stu wystawców. W tym roku gamingowe emocje mają być równie wielkie. A to za sprawą miedzy innymi firmy „Acer”, która dla zwiedzających przygotowała kilka atrakcji.

Dla fanów marki przygotowano wyjątkową strefę dla graczy w czerwono-czarnych barwach „Republic of Gamers”. Ci, którzy zdecydują się zajrzeć do stoiska/stoisko „Asusa”, zapoznają się z nowymi urządzeniami z portfolio tajwańskiego producenta, takimi jak: komputery, karty graficzne, płyty główne z serii „Z170”, monitory z serii „ROG” czy peryferiami. Oprócz sposobności osobistego sprawdzenia wydajności owego sprzętu, będzie można na miejscu skorzystać z kilkunastu stanowisk do grania. Miłośnicy modowania będą mogli nacieszyć oczy egzemplarzem autorstwa „Malik Customs”, z kartą graficzną „Poseidon GTX 980”, płytą główną „Maximus VII Formula” oraz chłodzeniem cieczowym na pokładzie.

Nie zabraknie również turniejów oraz licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami od „ROG”. „Łowcy okazji” również nie będą mieli powodów do narzekania. Specjalnie na „PGA” tajwańska firma przygotowała promocje – obniżki sięgające nawet do 50%.

Jeśli lubicie wyzwania, będziecie mogli się sprawdzić w pojedynkach 1 na 1 w tytułach „FIFA 16” oraz „Mortal Kombat”, a najlepsi zmierzą się z profesjonalistami, takimi jak: Mistrz Polski 2011 – Adam „Moonspell” Makiah. To nie jedyni celebryci, których będzie można spotkać na stoisku „Asusa”. W ramach akcji „Play It Cool” będzie można osobiście porozmawiać ze znanymi streamerami – „MkRR3” oraz „ „GraGrą”.

Przez wszystkie trzy dni trwania targów po ulicach Poznania będzie krążył autobus „Asus Republic of Gamers”, dzięki któremu dojedziemy bezpośrednio na teren „Międzynarodowych Targów Poznańskich”, ale i odstresujemy przy gamingowych niespodziankach, które tam mają na nas czekać.

Stoisko „Asusa” znajdziecie w hali „A7”. Tym, którym nie uda się dojechać na tegoroczną edycję „PGA”, polecamy śledzić oficjalny fanpage tajwańskiego producenta. Będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami oraz nie ominie was żaden konkurs organizowany przez wspomnianą markę. A tak targi „Poznań Game Arena” prezentowały się w roku ubiegłym:

Źródło: Asus

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment