You are here
Co potrafi twój iPhone? Nowe poradniki Apple potrafią zaskoczyć poradniki 

Co potrafi twój iPhone? Nowe poradniki Apple potrafią zaskoczyć

iOS uważany jest za system nieprzyzwoicie stabilny, ale także ograniczony. To fakt, ale faktem jest również to, że gros użytkowników smartfonów iPhone nie ma pojęcia o wielu jego, zdawałoby się, oczywistych funkcjach. Właśnie dla takich userów Apple przygotowało serię darmowych poradników wideo.

iPhone
fot. Apple

iOS-a używam od dawna, ale ciągle udaje mi się znaleźć usprawnienia tudzież nieco zakamuflowane funkcje systemu, które znacząco upraszczają pewne czynności. Kiedy pomyślę o osobach, które nie przepadają za własnoręcznym poszukiwaniem nowości czy ukrytych opcji, zdaję sobie sprawę z tego, że system w smartfonach iPhone nie jest wcale taki ograniczony. Mało tego, niespecjalnie dziwi mnie to, że Apple zdecydowało się stworzyć serię poradników ukazujących za wspomniane opcje.

Sprawdź, czy iPhone nie ma przed tobą tajemnic

Apple przygotowało dla swoich fanów kilka nowych wideoporadników, ale warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie są to pierwsze tego typu materiały firmy. Sadownicy już wcześniej publikowali podobne treści. Sprawdźmy więc, co jest tematem przewodnim nowych filmików.

iPhone pozwala nawiązać czat z ekspertami dostępnymi w Apple Support. Wbrew pozorom, nie każdy zdawał sobie sprawę z tego ułatwienia.

https://www.youtube.com/watch?v=cx5lXpxmPuI

Używaj swojej twarzy jako hasła — brzmi to nieco tandetnie, ale funkcja zawarta w Face ID jest więcej niż przydatna. Przekonajcie się sami.

https://www.youtube.com/watch?list=TLGGNPD1P5ZEq_YwOTAzMjAxOQ&v=YMYvs5PhwXg

Zrobiłeś nieco rozmazane zdjęcie? Nic nie szkodzi, wystarczy, że wybierzesz jedno z ujęć zapisanych w trybie Live Photos.

https://www.youtube.com/watch?list=TLGGNPD1P5ZEq_YwOTAzMjAxOQ&v=GoH6MW9qlv0

iPhone towarzyszy nam dziś dosłownie wszędzie. To oznacza możliwość przypadkowego jego zalania lub zawilgocenia. Na szczęście nowe smartfony Apple są już wodoodporne.

https://www.youtube.com/watch?list=TLGGNPD1P5ZEq_YwOTAzMjAxOQ&v=FCJlGTGwBsc

To oczywiście nie wszystko. Wideoporadniki są zintegrowane z witryną Apple, za pośrednictwem której możecie dowiedzieć się sporo o sprzęcie sadowników. Warto poświęcić czas na jej uważane prześledzenie.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment