You are here
Co przygotował Intel na PGA 2015? News 

Co przygotował Intel na PGA 2015?

Strefa Intela na „Poznań Game Arena” będzie w tym roku niezwykle bogata w atrakcje… Turnieje, konkursy, overclocking, stanowiska do gier i gość specjalny. Na te oraz kilka innych równie interesujących wydarzeń liczyć możemy w dniach 16-18 października.

Na stoisku „Intela” znajdziemy trzy strefy:

  • turniejową, gdzie gracze przez cały czas trwania targów będą mogli zmierzyć się ze sobą w systemie 1:1;

  • overclockingową, na której zespół z portalu „PurePC.pl” podejmie próby podkręcenia procesorów w tym najnowszych układów 6-tej generacji ze stajni amerykańskiego koncernu;

  • gamingową, tutaj znajdziemy stanowiska z desktopami oraz ultrabookami. Na desktopach w sobotę rozegrane zostaną dwa turnieje w „Counter Strike: Global Offensive”. W niedzielę z kolei użyte zostaną w turnieju „League of Legends”. Na ultrabookach zagrać będzie można w „Hearthstone’a”. Zapisy na wszystkie wydarzenia odbędą się na miejscu, a na uczestników czeka całkiem pokaźna lista nagród.

Tajemniczym gościem specjalnym, który odwiedzi stoisko „Intela”, będzie nie kto inny, jak znany polski vloger i założyciel serwisu „JaRock.pl”, Remigiusz „Rock” Macieszek, który jest ambasadorem projektu „Intel Rocks!”. Jeśli planujecie się z nim spotkać, na stoisku powinniście się pojawić drugiego dnia targów, czyli 17 października, około godziny 13:00.

Dla niewtajemniczonych, cała koncepcja owego projektu opiera się na tym, że „Rock” nagrywa filmiki, na których sprawdza, jak komputery wyposażone w procesory „Intela” radzą sobie z najnowszymi grami. W ramach akcji uczestnicy liczyć mogą również na konkursy z nagrodami.

Źródło: Intel

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór procesorów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment