You are here
Mad Catz szykuje się na Poznań Game Arena 2015 News 

Mad Catz szykuje się na Poznań Game Arena 2015

Już  dziś startują poznańskie targi elektronicznej rozrywki – „PGA 2015”. Ten jeden z największych eventów gamingowych co roku przyciąga tłumy fanów gier nie tylko z naszego kraju, lecz i spoza granic Polski. „Mad Catz” zdecydował się już teraz uchylić rąbka tajemnicy i zdradził, czego spodziewać się możemy, jeśli zdecydujemy się odwiedzić stoisko amerykańskiego producenta.

Seria „R.A.T” rozpowszechniła się na tyle, że kojarzona jest już nie tylko przez ludzi związanych z branżą gier wideo. Jednym z produktów, którym będzie można przyjrzeć się osobiście, są najnowsi przedstawiciele tego segmentu. „R.A.T.”: „Pro X” oraz „Pro S” już zostały docenione za innowacyjności i możliwość dostosowania konfiguracji sprzętowej do własnych preferencji: od zmiany kształtu, po wybranie odpowiadającego nam sensora. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem wspomnianego sprzętu, warto najpierw wyrobić sobie o nim zdanie.

Mamy wśród czytelników przyszłe gwiazdy rocka? Jeżeli tak, to powinien was zainteresować pełen zestaw „Rock Band 4”, dzięki któremu wcielicie się w rock’n’rollowy zespół i będziecie mieli okazję zagrać jeden z dostępnych w grze szlagierów. Bardziej zaawanasowani muzycy będą mogli rozgrzać zgromadzoną publiczność własnymi gitarowymi solówkami.

W nasze życie coraz bardziej wkraczają wszelkiej maści urządzenia mobilne dysponujące wystarczającą mocą obliczeniową, aby zawstydzić niejedną produkcję przeznaczoną na platformy stacjonarne. Na stoisku firmy „Mad Catz” dowiecie się nie tylko w co można zagrać na smartfonach, tabletach czy Smart TV, ale także tego, że korzystanie z takich rozwiązań może być równie komfortowe co w przypadku konsoli albo wysokiej klasy PC-ta. Będziecie mogli się o tym przekonać osobiście za sprawą ergonomicznego kontrolera „MFi C.T.R.L.i.”, który oddany będzie do dyspozycji graczy.

Pośród wymienionych atrakcji czekają na Was, jak co roku, również konkursy, atrakcyjne gry oraz możliwość przetestowania najnowszych akcesoriów do gry. To wszystko czeka na was na „PGA 2015” w dniach 16-18 października w hali 7A na stoisku nr 8.

 Źródło: Mad Catz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór myszek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment