multipad

Tani tablet z Lollipopem na pokładzie

Na rynku mamy dostępnych wiele tabletów, niestety duża cześć z nich oferuje nam bardzo przeciętne parametry. Prestigio przyszykowało ciekawe urządzenie o bardzo dobrym stosunku ceny do możliwości – MultiPad Color 2.

multipad

W tablecie najważniejszy jest wyświetlacz. MultiPad Color 2 został wyposażony w podręczny 7-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Wiele osób stwierdzi, że „podręczny” to nie jest trafne określenie dla urządzenia tego typu. Jednak tablet o tych rozmiarach jest w stanie obsłużyć dwoma rękami zarówno duży mężczyzna, jak i małe dziecko. Sercem MultiPada jest 4-rdzeniowy procesor Intel Atom X3, wspiera go 1 GB pamięci operacyjnej. Co w sumie daje bardzo wydajny zestaw, który może zadowolić nawet bardzo wymagających. Niestety ograniczona ilość RAMu nie pozwoli na korzystanie ze zbyt wielu aplikacji jednocześnie. Użytkownikom z pewnością nie zabraknie pamięci na dane. Wbudowany dysk o pojemności 8 GB można rozbudować o kolejne 64 GB dzięki kartcie pamięci microSD. To nie wszystko, ponieważ każdy posiadacz nowego tabletu Prestigio otrzyma 200 GB miejsca na swoje pliki w chmurze MultiCloud. W urządzeniu zamontowano dwa aparaty fotograficzne, przedni VGA oraz tylny o rozdzielczości 2-megapikseli. Nie są to obiektywy, którymi zrobimy pamiątkowe zdjęcia, ale czasem mogą się przydać. Warto wspomnieć, że na pokładzie znajdziemy najnowszego Androida Lollipop w wersji 5.1, co jest rzadkością w sprzęcie tej klasy. Dodatkowo tablet obsługuje łączność 3G.

MultiPad Color 2 został wyceniony na 349zł. Bardzo ciężko znaleźć dla niego konkurenta, który oferowałby podobne podzespoły w tak niskiej cenie. Segment tabletów ze średniej i niższej półki bardzo prężnie się rozwija, mianowicie za coraz mniejsze pieniądze można dostać stosunkowo dużo i sprzęt Prestigio to tylko udowodnił.

 

źródło: Prestigio

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...