You are here
Co zaoferuje nam Motorola One Macro? artykuły News 

Co zaoferuje nam Motorola One Macro?

Portfolio produktowe Motoroli skupione na edycji Android One wzbogaci się o kolejny smartfon. Motorola One Macro, bo o tej konkretne model chodzi, skupi się na aspekcie fotograficznym związanym z trybem makro.

Motorola One Macro
fot. Pxhere

Znane i co ważne, niezawodne źródło przecieków, Evan Blass opublikował na Twitterze pełną listę urządzeń sygnowanych marką One od Motoroli. Do Motoroli One, One Power, One Vision dołączą wkrótce modele One Action, One Pro oraz tytułowa Motorola One Macro. O ostatnim z wymienionych smartfonów słyszymy po raz pierwszy.

Motorola One Macro

Niegdyś Motorola skupiała się przede wszystkim na linii Moto G i prawdę mówiąc, do dziś uważam rzeczoną serię za najbardziej udaną w historii firmy. Pozostałe edycje, choć droższe i jakby nie spojrzeć wydajniejsze, nie wzbudzały takiego zainteresowania. Niemniej, od dłuższego czasu firma stara się inwestować w projekt Android One. Do aktualnie trzech sprzedawanych modeli z dopiskiem One w nazwie dołączą kolejne trzy.

Evan Blass znany również jako @evleaks to znany w świecie technologicznym leakster, którego doniesienia sprawdzają się praktycznie zawsze. Nieomylność jegomościa jest zaskakująca, dlatego też dzisiejszą informację możemy potraktować jako zapowiedź, nieoficjalną, ale zapowiedź. Nazwa, bo z nią mamy do czynienia, sugeruje, iż sprzęt będzie skupiony na aspekcie fotograficznym. Uściślając — na zdjęciach marko, czyli ujęciach wykonywanych z dużym przybliżeniem. 

Niestety, Evan nie zdradził nam żadnych szczegółów specyfikacji urządzenia. Milczy również na temat tego, czy premiera miałaby odbyć się jeszcze w tym roku. Istnieje szansa na to, że Motorola zdecydowała się jedynie zarejestrować nazwę, nie posiadając przy tym konkretnego planu dotyczącego jej przyszłości. 

Smartfony z serii Moto G oraz One znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Evan Blass

Related posts

Leave a Comment