You are here
Mystery Box od PlayStation – Japończycy mają niespodziankę dla fanów Gry konsole 

Mystery Box od PlayStation – Japończycy mają niespodziankę dla fanów

Niespodzianki są bardzo przyjemne i to niezależnie od tego, co takiego dostaniemy. Oczywiście w granicach rozsądku, bo prezenty nie zawsze muszą przypaść nam do gustu. Co jednak w sytuacji, kiedy ta rzeczona niespodzianka ma nas coś kosztować? Tutaj uczucia mamy mieszane, ale trzeba przyznać, że pomysł jest dość ciekawy. Czym jest Mystery Box od PlayStation?

Mystery Box od PlayStation
Mystery Box od PlayStation

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie popkulturowe na świecie, czyli Comic Con w San Diego. Każdy kto przybędzie do miasta na event, będzie miał możliwość nie tylko obejrzenia setek stoisk z wyjątkowymi gadżetami, posłuchania prezentacji i zobaczenia na żywo najpopularniejszych aktorów. Będzie też mógł wydać 60 dolarów na niespodziankę od Sony. O ile oczywiście starczy ich dla wszystkich, co nie jest takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać.

Mystery Box od PlayStation

Na Comic Con przybywają najwięksi, więc i Sony zaznacza na konwencie swoją obecność. Firmę będzie można znaleźć na stoisku z numerem 121, a podczas całego wydarzenia (do niedzieli), dla fanów przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będzie właśnie Mystery Box od PlayStation. Czym jest owo Mystery Box? To pewnego rodzaju niespodzianka, która niestety, ale może uderzyć po kieszeni. Firma przygotowała zestaw pięciu różnych pudełek, a każde z inną grafiką, które będzie można zakupić na ich stoisku. Jeżeli chcielibyśmy mieć w posiadaniu każde z pudełek, to oznacza, że na konwencie musielibyśmy być każdego dnia, bo będą one sprzedawane pojedynczo.

Mystery Box od PlayStation to tajemnica, bo nie wiadomo, co znajduje się w środku. W każdym z pudełek znajdować ma się po pięć przedmiotów od Sony, które związane są z marką. Niestety, ale nie wiadomo, jakiego rodzaju będą to przedmioty. Sony podaje, że wartość takiego Myster Box to około 90 dolarów, więc teoretycznie klient oszczędza ich 30. Zakładając oczywiście, że byłby w ogóle zainteresowany kupnem tego normalnie. Interesujące jest natomiast to, że każdy z przedmiotów, który znajdzie się w pudełku, został specjalnie wyprodukowany w ilości około 500 sztuk lub nawet mniejszej. Będzie to więc spora gratka dla kolekcjonerów, którzy akurat są w San Diego na Comic Con.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Blog / Game Informer / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment