Colorovo PowerBox – mobilna elektrownia.

Producent urządzeń i akcesoriów komputerowych Colorovo, wprowadził do swojej oferty PowerBox – przenośny bank energii o dużej pojemności wynoszącej 6800 mAh.

Do drużyny akcesoriów i urządzeń komputerowych firmy Colorovo dołączył nowy zawodnik. Colorovo PowerBox, bo o nim mowa, to  przenośny akumulator, który sprawia, że nie musimy się już  martwić faktem, iż nasz mobilny sprzęt wyładuje się w najmniej spodziewanym momencie. PowerBox posiada akumulator o pojemności aż 6800 mAh, który przedłuża żywotność  produktów tj. smartfonów, tabletów czy odtwarzaczy mp3 nawet do 10 godzin. Producent zaprojektował go w taki sposób, by obsługiwał większość urządzeń mobilnych dostępnych na rynku.

Colorovo wyposażony jest w trzy wtyczki: micro USB, mini USB oraz 2,5×0,7 dedykowaną do tabletów, dzięki temu pozwala na ładowanie nawet dwóch urządzeń równocześnie. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-białej i żółto-czarnej. Sugerowana cena detaliczna dla odbiorcy końcowego to 129 zł brutto.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...