Comarch ERP e-Sklep

Comarch ERP e-Sklep, jako oprogramowanie sklepu internetowego, umożliwia rozległe działania sprzedażowe w sieci. Wbudowane narzędzia promocji oraz pełna integracja z systemami zarządzania pozwalają wyróżnić się na rynku oprogramowania do obsługi sprzedaży internetowej. Sam przepływ informacji pomiędzy sklepem, a systemami Comarch jest w pełni zautomatyzowany, a bezpieczeństwo stoi tu na najwyższym poziomie.

comarch erp e-sklep750x300

Na czym polega integracja e-Sklepu z systemami Comarch?

Na wstępnie trzeba zaznaczyć, że jest to komunikacja dwukierunkowa. System udostępnia informacje o towarach, cenach oraz stanach magazynowych. Sklep z kolei wysyła dane o  zarejestrowanych kontrahentach oraz szczegółach złożonych zamówień. Sprawna komunikacja pomiędzy systemami zapewnia zgodność stanów magazynowych oraz znacznie uproszcza procedurę wystawienia faktury.

Czym e-Sklep wyróżnia się na tle konkurencji?

Comarch ERP e-Sklep pozwala bezpośrednio z poziomu aplikacji na pełną obsługę aukcji na Allegro, a od wersji 5.5 do funkcji dołączyła także obsługa Facebook shop. Zawartość całego sklepu może być prezentowana na Facebooku, co zwiększa ilość kanałów dystrybucji towaru.

grafika

Poza wcześniej wspomnianą integracją z najpopularniejszą siecią społecznościową oraz serwisem aukcyjnym, Comarch ERP e-Sklep pozawala na promowanie marki w największych porównywarkach, takich jak:

 • Ceneo.pl
 • Skąpiec.pl
 • Nokaut
 • Radar
 • Okazje.info
 • Sklepy23.pl

Płatność i dostawa

Comarch ERP e-Sklep pozwala na to, aby klient zdecydował o sposobie płatności:

 • Gotówka
 • Przelew tradycyjny
 • Płatności online

Nie można zapomnieć o integracji z wybranymi serwisami płatności, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo podczas dokonywania zakupów, a ponadto skracają czas realizacji zamówienia.

Aplikacja pozwala nam zdefiniować funkcje dostawy. Warto wspomnieć o integracji z InPost oraz usługą Paczkomaty pozwalającą na odbiór towaru 24 h na dobe przez 7 dni w tygodniu.

W dzisiejszych czasach klienci stają się niezwykle wymagający w kwestii jakości obsługi. Dlatego też, Comarch ERP e-Sklep pozwala na automatyczne wysyłanie powiadomień SMS z treścią zawierającą informacje o stanie realizacji zamówienia.

Pozycjonowanie

Jak powszechnie wiadomo na wysokie miejsce wynikach wyszukiwania ma wpływ pozycjonowanie. Na szczęście system został wyposażony w narzędzia pomocne w pozycjonowaniu, z których wyróżnić trzeba:

 • Przyjazne linki i przyjazny tytuł strony,
 • Definiowanie metadanych,
 • Definiowanie pliku robots.txt,
 • Generowanie mapy strony dla Bing.com.

Analiza

Narzędzie służące do generowania analiz transakcji jest wbudowane w e-Sklep oraz pozwala także na tworzenie raportów. Jeśli jednak dla kogoś będzie to mało, zawsze może skorzystać z dodatkowej funkcjonalności w postaci funkcji Google Anaytics e-Commerce, co pozwala na śledzenie efektywności poszczególnych źródeł ruchu internetowego.

Dodatki

 Nowi użytkownicy z pewnością docenią przystosowanie swojego e-Sklepu do przeglądarek internetowych stosowanych w urządzeniach mobilnych. Comarch ERP e-Sklep pozwala na modyfikacje grafiki na stronie dzięki specjalnym edytorom.

Bezpieczeństwo

Cały system jest zainstalowany w centrum danych Comarch Data Center, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Dla bardziej wymagających klientów, Comarch ERP przygotował dodatkową możliwość wykorzystania szyfrowania SSL.

Jeśli zależy Ci na usprawnieniu funkcjonowania obecnego sklepu internetowego lub jesteś zainteresowany otworzeniem działalności na rynku handlu internetowego, to wybór oprogramowania Comarch ERP e-Sklep będzie właściwą decyzją.

eSkelp Panel Administracyjny

 

Całe oprogramowanie znajdziecie w naszym sklepie Vip Multimedia, ale zanim dojdzie do transakcji My przeprowadzimy pełną analizę by dobrać moduły oraz doradzimy odpowiednią konfigurację, by cały system był idealnie dopasowany do firmy i użytkownika. Dodatkowo oferujemy pełne wdrożenie Optimy do systemu, a także późniejszą obsługę oraz opiekę serwisową.

Wysoką jakośc rozwiązań oferowanych przez Comarch potwierdzają to liczne nagrody, takie jak: Godło TERAZ POLSKA, rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce czy Winning Customers Award przyznane przez Microsoft oraz wiele firm, które współpracują z Comarch. To daje świadomość, że Polacy umieją naprawdę zrobić coś dobrze i to na skalę światową.

Jeśli jesteś zainteresowany oprogramowaniem lub posiadasz wątpliwości, to na wszystkie pytania odpowiedzą Ci nasi eksperci ds. oprogramowania Comarch Optima ERP, którzy dostępni są pod numerem telefonu: 667-961-171 i 667-911-349 lub pod adresami e-mail: mpykacz@vipmultimedia.pl, apraga@vipmultimedia.pl.

Dodaj komentarz

21 More posts in ERP/MSP category
Recommended for you
System ERP - korzyści z wdrożenia oprogramowania
System ERP – korzyści z wdrożenia oprogramowania.

Microsoft Dynamics Nav to jeden z najnowocześniejszych systemów ERP. Wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach na całym...