Nie obniżą ceny PlayStation 3!

Sony zajęło oficjalne stanowisko w sprawie ceny konsoli PlayStation 3. Ci, którzy oczekiwali obniżki ceny na skutek wprowadzenia nowego modelu mogą czuć się rozczarowani.
ps3333x166
Ostatni czas należał do PS4 oraz Xboxa One. Teraz mimo tego, że emocje już opadły, to do mediów trafiła nowa informacja na temat konsoli Sony, tym razem tej starszej wersji.

Cały szum rozpoczął się w momencie, gdy Sony aktualizując PS3 sprawiło, że owa konsola przestała działać. W tym samym momencie zrodziło się pytanie, czy z wejściem na rynek nowej konsoli, cena starszej wersji zostanie obniżona?

Otóż wygląda na to, że nie i Sony w tej sprawie zajęło już oficjalne stanowisko, przez co potencjalni nabywcy konsoli zostali pozbawieni wszelkich złudzeń. Całą sytuacje skomentował także dyrektor brytyjskiego oddziału Sony Computer Entertainment:  „W tej chwili nie ma żadnych planów dotyczących obniżenia ceny PlayStation 3, z racji tego, że jest to system, w którym ciężko o obniżkę kosztów produkcji. Ta konsola będzie sprzedawana w aktualnej cenie, dopóki będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, na dzień dzisiejszy popyt nie spadł.”

Wychodzi na to, że Sony wciąż widzi w PS3 maszynkę do zarabiania pieniędzy, bo przecież kto kupi „czwórkę” gdy może mieć tańszą, ale wciąż dobrą wersję poprzednią. Dlatego wszystkie osoby, które miały w planach kupienie „trójki” w niższej cenie, będą musiały sobie jeszcze poczekać.

źródło: techradar

Jesli jesteście zainteresowani zakupem PlayStation 3 lub innych gadżetów multimedialnych, to zapraszamy  do sklepu Vip Multimedia, w którym znajdziecie ponad 20 tysięcy produktów w okazyjnych cenach.

 

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...