sampro 750x300 1

Coraz bliżej coraz bliżej Samsung

Nie da się ukryć, że od połowy listopada w sklepach zaczyna panować świąteczna gorączka. Nieważne, że do Bożego Narodzenia jeszcze ponad miesiąc, wielkie znaki „SALE”, postać Świętego Mikołaja i bombki zdobią niejedną witrynę. Wiedzą o tym też producenci elektroniki, np. Samsung.

 
sampro 750x300 1
Co roku obiecujemy sobie, że tym razem „kupimy prezenty wcześniej”. Zazwyczaj kończy się to tym, że i tak biegamy po sklepach lub w panice wertujemy strony sklepów internetowych, by mieć cokolwiek, co da się położyć pod choinką. Niestety, nie uczymy się na błędach i choć te „świąteczne” nie należą do najgorszych, warto zadbać o to, aby tym razem było inaczej.
Dlatego warto wcześniej przyjrzeć się, co oferują najwięksi producenci. Samsung ze swoją najnowszą akcją wystartował dzień po Święcie Niepodległości. Za wcześnie? Nie do końca, bo klienci mają tym samym sporo czasu, by dokładnie wybrać to, czego potrzebują. Promocja została ochrzczona nazwą „ŁAAAAŁ” z jednego powodu – oferta ma sprawić, że aż krzykniemy z zachwytu.
 
sampro 750x300 2
Świąteczną promocję zdominował smartfon Galaxy S6 w każdym ze swoich wariantów. Słuchawkę możemy więc kupić w promocyjnych cenach (np. S6 edge z 32 GB za 2699 zł, a S6 edge+ z 64 GB za 3499 zł), ale warto przyjrzeć się dokładnie ofertom każdego z partnerów akcji, bo wartości mogą się nieznacznie różnić. Zadbano nie tylko o to, ile kosztować ma smartfon, ale znajdziemy także promocję na raty 0%.
Nie tylko nowe S6 doczekało się innych cen. Ze słuchawek warto zobaczyć Galaxy S5 Neo, Galaxy A5 czy Galaxy A3. Pośród tabletów zwrócicie uwagę na Galaxy Tab A, Galaxy Tab S2 czy Galaxy Tab E. Ale wiadomo, że prezenty to nie tylko smartfony. Kupując jeden z telewizorów Samsung Smart TV (np. 48″ UHD Smart TV JU6000 czy 65″ UHD Smart TV JU6500), dostaniemy dostęp do aplikacji player na trzy miesiące. W ofercie znajdziemy także lodówki, powerbanki, odkurzacze czy smartwatcha Samsung Gear S2 Classic. Dajcie Mikołajowi szansę, bo naprawdę warto. Pełna lista promocji w źródle.
Źródło: Samsung
Fot: jw.
______________________
Po najnowsze smartfony Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...