You are here
Creative Labs Muvo 2c — czy warto? Sprzęt 

Creative Labs Muvo 2c — czy warto?

Muvo 2c od Creative Labs nie jest sprzętem nowym, jednak trudno nazwać go przestarzałym. Bezprzewodowy głośnik cechuje kilka smaczków, których mogą pozazdrościć mu nawet najnowsze konstrukcje. Sprawdźmy więc, co otrzymamy, decydując się na zakup tytułowej elektroniki.

Wybór odpowiedniego głośnika bezprzewodowego, który będzie służył nam za źródło rozrywki, nie jest rzeczą prostą. Na rynku znajdziemy co najmniej kilkanaście interesujących propozycji, których kilka jest szczególnie wartych uwagi. Poza JBL Go 2, który miałem okazję recenzować, zainteresowanie warto kierować w stronę Muvo 2c ze stajni Creative. Dlaczego polecam akurat ten model? Z kilku prostych powodów.

Muvo 2c — nie będziesz się go wstydził

Głośniki bezprzewodowe nie służą nam tylko w domu. Równie często, jeśli nie częściej używamy ich w plenerze podczas odtwarzania muzyki wśród znajomych oraz obcych osób. Oznacza to, że poza walorami użytkowymi, w głośniku liczy się również jego uroda. Na szczęście Muvo 2c nie musi się w tej kwestii wstydzić. Głośnik Creative’a wygląda kapitalnie, a co ważne, z uwagi na wiele wersji kolorystycznych, każdy może dopasować sprzęt do swoich preferencji.

Muvo 2c

Mobilność

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że każdy głośnik bezprzewodowy wyposażony w technologię Bluetooth można nazywać mobilnym. Aby jednak określenie to nabrało realnego wydźwięku potrzeba czegoś więcej. Czego? Na przykład wodoszczelności, ochrony przed pyłem oraz długiego czasu pracy na akumulatorze. Tak się składa, że Muvo 2c oferuje wszystkie trzy wymienione cechy. Choć nie miałem okazji testować rzeczonego modelu Muvo, ufam, że deklarowany przez producenta czas pracy na akumulatorze równy 6h, jest czasem realnym.

Aplikacja Sound Blaster

Korzystając z Muvo 2c, możecie pobrać aplikację mobilną Sound Blaster Connect. Rozwiązanie Creative’a dostępne dla smartfonów z iOS oraz Androidem pozwala na większą swobodę odtwarzania muzyki, przełączanie źródeł oraz używanie korektora graficznego dla dźwięku. Niby niewiele, ale wielokrotnie przekonywałem się już o tym, że podobne ficzery są naprawdę pomocne.

Prawdziwe stereo

Jeśli zdecydujecie się kupić więcej niż jeden głośnik Muvo 2c, możecie połączyć je w spójny zestaw zapewniający jeszcze ciekawsze brzmienia w trybie stereo.

Zastanawiacie się nad wspomnianym rozwiązaniem? Koniecznie odwiedźcie nasz sklep Vipelektrogadzet, w którym znajdziecie Muvo 2 oraz inne, równie ciekawe głośniki.

Źródło: Creative

Related posts

Leave a Comment