Cycles The Last Of Us 2

Cycles – nowy utwór do The Last Of Us 2

Zanim światło dzienne ujrzy nowa gra ze studia Naught Dog, przyjdzie nam zapewne jeszcze sporo poczekać. Nie stanęło to na przeszkodzie twórcom gry, żeby pokazać światu coś, co będzie stanowiło jeden z ważniejszych elementów świata przedstawionego. Posłuchajcie Cycles, czyli utworu Gustavo Santaolalla do The Last Of Us 2.

Cycles The Last Of Us 2

Soundtrack do pierwszej części The Last Of Us był chyba jednym z najlepszych, jeżeli chodzi o branżę gier komputerowych. Oczywiście każdy ma inny gust muzyczny i jednemu spodoba się ścieżka dźwiękowa z The Jurney, a drugiemu z Mass Effect 2. Trzeba jednak przyznać, że oprawa muzyczna do The Last Of Us idealnie oddawała klimat opowieści. Miejscami nieśpieszna, ale zawsze przytłaczająca, choć dało się w niej usłyszeć iskierkę nadziei.

Cycles – utwórz przewodni do The Last Of Us 2

Wprawdzie utwór Cycles mogliśmy już słyszeć, bo Gustawo odgrywał go podczas prezentacji Sony na targach E3 2018 w Los Angeles, to teraz Naughty Dog postanowiło go w końcu udostępnić. Oczywiście powodem, żeby tak się stało, było 26 września, czyli Outbreak Day. To specyficzny rodzaj świętowania dla twórców, a tym razem fani dostali właśnie możliwość posłuchania Cycles.

Koszt tego jednego utworu to około 2,5 złotego, ale jak zwykle w takich sytuacjach, muzyka znalazła się już na YouTube. Nought Dog jeszcze nie zdecydowało się na to, żeby ją „ściągnąć”, ale niewykluczone, że niedługo to nastąpi. W końcu mają do tego pełne prawo. Cycles znalazło się także na Spotify (przesłuchacie je wchodząc tutaj), więc za jego odtworzenia nie potrzeba nic płacić, a dalej będzie to w pełni legalne. Trzeba przyznać, że Gustavo Santaolalla stworzył kolejny utwór, który idealnie wpisuje się w wypracowany przez studio Naughty Dog klimat.

Kiedy premiera The Last of Us 2?

Część osób spodziewała się, że Naughty Dog pokaże fragment rozgrywki podczas ostatnie Outbreak Day, ale tak się nie stało. Podejrzewano również, że może to nastąpić podczas wydarzenia PlayStation Experience, ale powiadomiono, że w tym roku impreza się nie odbędzie. Nie ma się co dziwić Sony, bo już zeszłoroczna zebrała bardzo mieszane opinie, a w tym roku nie bardzo jest się czym chwalić. Największe premiery na wyłączność już się odbyły i nie ma potrzeby wytracać środki na coś, co nie przyniesie od razu efektu w postaci pre-orderów.

Premiera The Last Of Us 2 prawdopodobnie nastąpi chwilę przed tym, zanim pojawi się nowa generacja konsol. Wiadomo, że Microsoft pracuje już nad następcą Xbox One, który zapewne będzie nazywał się Scorpio. Sony także rozpoczęło pracę nad PlayStation 5, więc logicznym posunięciem ze strony Naught Dog byłoby zaprezentowanie światu The Last Of Us 2 właśnie na przełomie generacji. Tak samo, jak w przypadku pierwszej części. Ta swoją premierę miała na PlayStation 3, a niedługo po zaprezentowaniu „czwórki”, zawitała i tam w formie zremasterowanej. Oczywiście po cichu liczymy na to, że Naught Dog zrobi wszystkim dużą niespodziankę, a sam tytuł zadebiutuje już w 2019 i to jego pierwszej połowie. Niestety jesteśmy realistami, bo choć pokazano gameplay podczas tegorocznych targów E3, to podczas rozmów sami twórcy przyznawali, że przed nimi jeszcze długa droga. Jeżeli o nas chodzi, to możemy poczekać, bo wiemy, że finalnie będzie warto. Naught Dog rzadko kiedy zawodzi.

Gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: Naughty Dog / YouTube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...