You are here
Cztery nowe iPhone’y w 2020 roku — wszystkie z modemem 5G artykuły News 

Cztery nowe iPhone’y w 2020 roku — wszystkie z modemem 5G

CNBS powołując się na własne źródła związane z łańcuchem dostaw Apple, podaje, iż Apple zaprezentuje w przyszłym roku aż cztery smartfony. Nowe iPhone’y otrzymają moduł sieci 5G oraz ekrany wykonane w technologii OLED. Co ciekawe, mówimy o dwóch premierach oddalonych od siebie wieloma miesiącami oczekiwania.

iPhone 12
fot. PhoneArena

Sadownicy ewidentnie próbują dostosować się aktualnej sytuacji na rynku smartfonów. Aby sprawnie i co ważne — nieprzerwanie konkurować z producentami urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android, konieczne będzie podjęcie pewnych kroków. Jeśli doniesienia związane ze zmianami w planach wydawniczych Apple potwierdzą się, możemy mówić o pewnego rodzaju rewolucji.

Cztery nowe iPhone’y w drodze

Apple przez lata opierało swoją strategię związaną ze smartfonami na stałym cyklu wydawniczym. Raz do roku prezentowano jeden, a w późniejszych latach — dwa urządzenia z tegoż segmentu. Wyjątek stanowił model SE. Jednak w dalszym ciagu był to skromny bodziec w stosunku do tego, co „wyczynia” konkurencja. Dlatego też w przyszłym roku zobaczymy aż cztery nowe iPhone’y w następujących konfiguracjach.

  • 5,4-calowy ekran OLED, moduł 5G, podwójna kamera
  • 6,1-calowy ekran OLED, moduł 5G, podwójna kamera
  • PRO — 6,1-calowy ekran OLED, moduł 5G, potrójna kamera z sensorem 3D
  • PRO — 6,7-calowy ekran OLED, moduł 5G, potrójna kamera z sensorem 3D.

Dodam tylko, że wspomniane urządzenia zostaną zaprezentowane na dwóch oddzielnych konferencjach. Pierwsza odbędzie się na początku roku, druga standardowo we wrześniu.

Źródło: MacRumors

Related posts

Leave a Comment