HTCLogo2

Czy doczekamy się inteligentnego zegarka od HTC — najnowsze przecieki sugerują, że tak

W sieci pojawiły się informacje o tym, jakoby tajwański producent szykował pierwszy w swojej ofercie smartwatch. Kiedy i czy w ogóle powinniśmy się go spodziewać?

HTCLogo2

Pogłoski o inteligentnym zegarku HTC goszczą na łamach serwisów technologicznych co najmniej kilka razy w miesiącu. Niestety, nic z tego nie wynika. Kilkukrotnie podnoszono już „alarm”, szumnie zapowiadając produkt, który tak naprawdę nie był nawet w najbliższych planach wydawniczych firmy. Tym razem sytuacja wydaje się bardziej klarowna.

Już 29 września odbędzie się konferencja HTC, o której pisaliśmy tutaj. Najnowsze doniesienia sugerują, iż poza wspomnianymi przez nas smartfonami, producent szykuje dla nas prawdziwą bombę. Tak, i bynajmniej nie chodzi tu o niesamowity zegarek z podzespołami, których nie powstydziłaby się niejedna stacja robocza. W czym więc rzeczy? Będzie to pierwszy w ofercie Tajwańczyków inteligentny czasomierz. Jest to co najmniej dziwne, gdyż firma widnieje na zapowiedziach systemu Android Wear praktycznie od samego początku.

Moto360

W związku z powyższym uważam, iż produkt, który zaprezentuje HTC, może okazać się naprawdę łakomym kąskiem. Tak, wiem — słupki sprzedaży urządzeń firmy nie napawają optymizmem. Co z tego? Nie mówimy o kondycji finansowej koncernu, a o zegarku i jego wykonaniu. O te nie powinniśmy się obawiać. Tajwańczycy od zawsze słynęli z wysokiej jakości produktów. Tym razem zapewne będzie podobnie i fani nie powinni czuć się zawiedzeni.

Oczywiście w przeciekach pojawiły się nawet konkrety. Otóż nadchodzący smartwatch będzie cechował się zaokrąglonym ekranem, który wyświetli obraz w rozdzielczości 360 x 360 pikseli. Nazwa kodowa brzmi „halfbeak”, choć z pewnością nie jest ona finalna.

Źródło: Phandroid.

Foto: Moto 360 – Motorola

 

 

________________________________________________

 

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...