Czyżby na horyzoncie pojawiła się kolejna część The Walking Dead?

Wielbiciele gry The Walking Dead nie zdążyli nacieszyć się jeszcze drugim sezonem, a tymczasem przedstawiciele studia Telltale Games zapowiedzieli kolejny…

Wiadomości o planowaniu nowejodsłony, odnoszącej tak wielkie sukcesy, produkcji należą do stuprocentowo wiarygodnych, ponieważ przekazane zostały przez samego Kevina Brunera. Jest to osoba szczególnie ważna dla studia Telltale, gdyż zalicza się do grona jego współzałożycieli. Poza tym, wybrano dość zobowiązujące miejsce – spotkanie ComicCon 2014.

Bruner nie podał jednakże żadnych szczegółów, takich jak np. w kogo mielibyśmy się wcielić. Przypuszczalnie, informacja ta ujrzy światło dzienne, w momencie pojawienia się na rynku się ostatniej części drugiego sezonu. Trudno także przewidzieć, na kiedy miałaby być przygotowywana premiera tak istotnego dla graczy wydarzenia, jak premiera trzeciego sezonu The Walking Dead.

http://www.youtube.com/watch?v=ZSoejC2yewM

Większość osób jest zdania, iż nie możliwe jest by wypuszczono go przed początkiem przyszłego roku. Powód miałby być prosty – Telltale zajęte jest obecnie pracami nad produkcją Tales from Borderlands. Można się jednak było spodziewać, że historia The Walking Dead będzie miała swój dalszy ciąg, ponieważ tytuł co roku przynosi studiu ogromne dochody, a w roku 2012 bił wręcz rekordy popularności.

Źródło: IGN

Dodaj komentarz

1246 More posts in Gry category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....