overmaxtabletnowy

Nowy, tani i ma 3G!

Wiele osób by chciało mieć tablet, ale nie każdego na to stać. Overmax myśli o takich osobach, dlatego też wypuścił nowego taniego tableta – Qualcore 7022 3G.

overmaxtabletnowy

Tablet nie należy do największych, ma jedynie 7-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 piksela. Wykonano go w technologii IPS. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor taktowany zegarek 1,3 GHz. Na pokładzie znajdziemy również 8 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować za pomocą kart microSD o kolejne 32 GB. Tablet nie posłuży nam do robienia zdjęć na koncercie, ponieważ jego tylny aparat ma zaledwie 2 megapiksele, a przedni tylko 0,3, ale to nie jest w tym przypadku ważne. Jak sama nazwa wskazuje, tablet ma wejście na kartę SIM i obsługuje łączność 3G. To nie wszystko, ponieważ do urządzenia możemy włożyć jeszcze jedną kartę SIM, bowiem obsługuje technologię DUAL SIM. Nowy sprzęt Overmaxa działa pod kontrolą Androida KitKat w wersji 4.4. Za zasilenie odpowiedzialna jest bateria o pojemności 2500 mAh.

Dzięki Qualcore 7022 3G będziemy mogli przejrzeć internet, przeczytać ulubioną książkę lub w coś zagrać. Oczywiście nie będą to bardzo wymagające tytuły, ale dla zabicia czasu z pewnością znajdziemy jakaś grę. Wbudowany moduł GPS pozwoli nam się odnaleźć w nowym miejscu, czy też posłuży po prostu za nawigację.

To, co najważniejsze w nowym tablecie Overmaxa, to cena, a jest ona niska, bardzo niska. Qualcore 7022 3G zakupimy już za 279 zł. Ciężko znaleźć podobny tablet, z wbudowanym modemem, za takie pieniądze. Nie jest to z pewnością superwydajny sprzęt, ale do przeglądania internetu z pewnością wystarczy.

źródło: informacja prasowa
____________________
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą tabletów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...