You are here
Darmowy kurier od Allegro – Smart wchodzi na nowy poziom artykuły News 

Darmowy kurier od Allegro – Smart wchodzi na nowy poziom

Kiedy najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce startował ze swoim projektem Smart!, podejrzewaliśmy, że przyciągnie on spore zainteresowanie. Teraz jest dalej rozwijany, bo to w nim dostępny będzie darmowy kurier od Allegro, ale po spełnieniu kilku warunków. Nie jest to chyba dla nikogo niespodzianką, bo przecież w życiu nie ma nic za darmo.

Darmowy kurier od Allegro Smart
Fot. PixaBay

Zbliżają się święta, za moment Black Friday, choć tak naprawdę to mamy ostatnio nawet i Black Week o czym pisał mój redakcyjny kolega w swoim felietonie. To wszystko sprawia, że szał zakupowy już się zaczął, a wiadomo, że zakupy najlepiej robi się bez wychodzenia z domu. Przynajmniej część z osób preferuje właśnie ten sposób kupowania i im właśnie powinno najbardziej spodobać się to, co ogłosiło właśnie Allegro.

Darmowy kurier od Allegro Smart!

Jeżeli nie znacie jeszcze Allegro Smart!, to prawdopodobnie nie kupujecie zbyt często produktów przez internet, a już na pewno nie z wykorzystaniem tego portalu aukcyjnego. Smart! to funkcja abonamentowa, która pozwala sporo oszczędzić w momencie, gdy faktycznie często robi się tam zakupy. To także sprawdzeni przez serwis sprzedawcy, którzy mogą poszczycić się największą liczbą pozytywnie zrealizowanych transakcji, więc mówimy tutaj o bezpieczeństwie na najwyższym poziomie. Teraz ten poziom będzie jeszcze wyższy, bo Allegro ma dla swoich subskrybentów nową ofertę.

Darmowy kurier od Allegro obowiązuje oczywiście w programie Smart!, ale tutaj także trzeba spełnić kilka wymogów, by z tej możliwości w ogóle skorzystać. W tym przypadku, jeżeli sprzedawca udostępnia taką możliwość, trzeba będzie dokonać zakupów za minimum 100 złotych (od jednego sprzedającego oczywiście), by móc skorzystać z opcji. Darmowy kurier od Allegro Smart! działa tylko i wyłącznie w przypadku wykupienia subskrypcji na usługę, która występuje w dwóch wariantach – 8,99 złotych miesięcznie lub 49,00 złotych rocznie.

Co zyskuje się z Allegro Smart?

Największym plusem korzystania z Allegro Smart! są dostawy, a raczej ich koszty, bo przecież można skorzystać wtedy z opcji darmowej wysyłki do paczkomatów. To jeden z popularniejszych sposobów odbioru paczek, a firma szczyci się tym, że większość z nich dociera do odbiorcy w ciągu dwóch dni roboczych. Teraz przyszła pora na rozwinięcie systemu dostaw i moment przed samymi Świętami Bożego Narodzenia może przyczynić się do tego, że zainteresowanie zakupami na platformie aukcyjnej, znacznie wzrośnie.

Korzystanie z Allegro Smart! z pewnością jest opłacalne dla wszystkich, którzy dużo kupują. Tam także obowiązują pewne zasady (m.in. darmowa przesyłka powyżej określonej kwoty i od jednego sprzedawcy), ale w tym wszystkim da się znaleźć sporo oszczędności. W momencie przed świętami, warto wiec rozważyć to, czy nie wykupić dostępu do Allegro Smart! na jeden miesiąc, by zaoszczędzić trochę na kosztach przesyłki. Jeżeli kupimy produkty od jednego sprzedającego, oszczędności będą jeszcze większe. No i dobrze byłoby się pośpieszyć, bo przecież im bliżej Bożego Narodzenia, tym dłużej będzie się czekało na przesyłki z prezentami. Czasem może się zdarzyć nawet tak, że te w ogóle nie dotrą na czas. Lepiej więc skorzystać, by potem nie żałować.

Nowe smartfony, które pozwolą wam robić zakupy kiedy tylko zechcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Allegro Smart! / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment