Dead Or Alive 6

Jak zachowują się piersi w Dead Or Alive 6? Fanów czeka duża zmiana

Żyjemy w interesujących czasach, gdzie w momencie pojawienia się nowej gry, społeczność graczy skupia się na problemie… fizyki piersi. Tak stało się w przypadku Dead Or Alive 6, gdzie po pierwszych opublikowanych w sieci materiałach, zaczęło się międzynarodowe marudzenie. Gracze mogą jednak spać spokojnie, bo twórcy zadbali o odpowiednią jędrność, choć nie taką, jak w przeszłości.

Dead Or Alive 6

Bijatyki można podzielić na kilka kategorii, ale wśród tytułów, które pojawiają się na rynku można znaleźć rodzynki. Wśród nich na pewno warto wymienić serię Dead Or Alive, która od zawsze charakteryzowała się specyficznym podejściem do kobiecych postaci. Możliwość wybierania oraz odblokowywania kostiumów to także jeden z elementów, który wpisał się już w DNA rozgrywki. Podobnie, jak podskakujące piersi.

Dead Or Alive 6

Nie ma się co oszukiwać, że wielu (nie wszyscy na szczęście) graczy czekało z utęsknieniem na nową odsłonę Dead Or Alive z powodu zawodniczek. W momencie, kiedy na targach E3 2018 w Los Angeles pokazano pierwsze fragmenty, mogli poczuć się zawiedzeni. W końcu ich ulubione bohaterki nie wyglądały tak, jakby urwały się z planu… filmu pornograficznego. Oczywiście to lekka przesada, ale nie da się zaprzeczyć, że to jakie stroje można było odblokować budziły nieraz kontrowersje. Twórcy próbowali stonować w poprzedniej odsłonie serii, ale najbardziej harcorowi fani nie odpuszczali. Jak to wygląda w najnowszej odsłonie?

Otóż jeden z redaktorów DualShockers postanowił zapytać o to reżysera produkcji, Yohei Shimbori. To jeden z plusów tak dużych targów, jak GamesCom 2018, bo twórcy chętnie rozmawiają z dziennikarzami oraz fanami, by jak najlepiej przedstawiać swoje nowe produkcje. Dead Or Alive 6 ma mieć nową, polepszoną i o wiele bardziej rzeczywistą fizykę piersi. Oczywiście pracowano także nad tym, jak zachowuje się całe ludzkie ciało, ale to ten jego element, wywołał największe zainteresowanie. Tym razem kobiece postaci i ich ruchy mają być uzależnione od tego, jaki kostium przywdzieją.

Fizyka na pierwszym miejscu

W poprzednich odsłonach serii Dead Or Alive zdarzało się, że piersi kobiecych wojowniczek zachowywały się tak, jakby nie obowiązywały ich prawa fizyki. To oczywiście ku uciesze graczy, ale teraz przyszła pora na zmiany. Sama fizyka nie została usunięta (co zarzucano twórcom), doczekała się za to konkretnych poprawek. Do tej pory korzystano z Soft Engine, ale tym razem postanowiono na coś nowego. Silnik, który odpowiedzialny będzie za fizykę jeszcze jest w fazie development, co może wyjaśniać, czemu tak mało jest jeszcze materiałów pokazujących rozgrywkę.

To, jak zachowywały będą się piersi, uzależnione będzie nie tylko od ruchów podejmowanych przez graczy, ale także od kostiumów. Te, które mocniej przylegają do ciała i mają w rzeczywistości zapewnić jak najlepsze podejście do walki sprawią, że niemal nie zauważymy ruchu piersi. Te, które dają większą swobodę… możemy się domyśleć. Niemniej twórcy zapewniają, że nie chcą całkowicie rezygnować z jednego z najbardziej charakterystycznych elementów swojej produkcji, ale jedynie nadać mu prawdziwego kształtu. Jakkolwiek by to nie brzmiało.

Komputery, konsole oraz gry, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: DualShockers / GamesCom 2018

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...