Obniżka ceny minimalnej w Google Play

Pojawiła się dobra informacja dla miłośników aplikacji i gier ze sklepu Google Play – obniżono ceny minimalne za produkty w 17 krajach, a co najważniejsze, wśród nich znalazła się również Polska.

Google zdecydowało się obniżyć cenę minimalną oferowanych w ich sklepie aplikacji i gier, a to dzięki sukcesowi podobnej akcji w Indiach, którą amerykański koncern przeprowadził w tym roku. Do dnia dzisiejszego wartość minimalna w tym kraju jest jedną z najniższych i wynosi 10 rupii indyjskich (15 centów).

Obniżka cen produktów w Google Play już tak atrakcyjna dla Polaków nie jest, bo za najtańszą aplikację przyjdzie nam zapłacić 1,79 zł (45 centów) zamiast 2,99 zł. Zdecydowanie lepiej sytuacja wygląda u naszych sąsiadów na Ukrainie, gdzie cena minimalna wynosi niecałe 5 hrywien, czyli 21 centów. Taką samą kwotę zapłacą użytkownicy w Turcji. Minimalnie mniej, bo 43 centy przyjdzie wydać za aplikację Węgrom. Patrząc na zestawienie cen minimalnych dla 17 krajów rozwijających się, można zauważyć, że najwięcej za aplikacje i gry przyjdzie zapłacić właśnie Polakom. Nawet w Rosji jest lepiej, bo kwota wynosi 23 centy.

Chociaż produktów w obniżonych cenach jest na chwilę obecną niewiele, to warto śledzić sklep Google Play, by nie przegapić zniżki na interesujące nas tytuły.

Źródło: engadget, Google Support

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....