Dell wprowadza nowe rozwiązania dla IT

Firma Dell wprowadza nowe rozwiązania i kolejne produkty do swojej oferty. Pierwszy z nowych pomysłów firmy kierowany jest do klienta biznesowego i to takiego, który związany jest z telekomunikacją lub IT.

Nowe rozwiązania i usługi z zakresu wsparcia i ochrony skalowanych, atrakcyjnych finansowo centrów danych – pierwsze rozwiązanie z serii Dell DSS (Datacenter Scalable Solutions) kierowane jest do dostawców usług, firm telekomunikacyjnych i klientów z sektora IT. Dzięki niemu użytkownicy dużych centrów danych są w stanie szybciej osiągnąć najważniejsze cele biznesowe, zachowując wyższą spójność działań a do tego ponosząc niższe koszty.

Firma Dell chce zbudować nowe serwery, które będą w stanie obsługiwać dynamiczne centra danych, a także pomieszczą ogromne ilości pamięci masowej. Przy takich serwerach obciążenia nie będą stanowiły problemu. Przedstawione przez Dell nowe rozwiązania pozwolą na szybkie i niedrogie przeniesienie informatycznych zasobów z codziennego zarządzania w celu świadczenia usług o większej wartości.

Dell proponuje najgęstszy serwer pamięci masowej – Dell DSS 7000, który oferuje do 720 TB w jednej obudowie 4U. Rozwiązanie to zapewnia ponad 90 dysków wymienialnych w trybie hot swap (możliwość podłączenia lub odłączenia ich przy włączonym zasilaniu) i dwa dwugniazdowe węzły serwerowe zapewniające niski koszt 1 GB obiektowej i blokowej pamięci masowej. Nowe serwery Dell umożliwiają skuteczność operacyjną i optymalną wydajność przy jednoczesnej, minimalistycznej konstrukcji, elastycznej pamięci masowej o zróżnicowanych interfejsach wejścia/wyjścia, standardowemu systemowi zarządzania BMC i najnowszym procesorom Intel Xeon.

Koszt 1 GB pamięci SSD w korporacyjnych macierzach flash SC9000 wynosi 65 dolarów, a podana cena uwzględnia koszt macierzy, oprogramowania i trzech lat wsparcia technicznego Dell Copilot.

Więcej informacji o tym rozwiązaniu i pełna lista oferowanych możliwości tutaj.

Źródło: Dell

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....