Mionix Ensis 320 – nowa, aluminiowa podkładka pod mysz dla graczy

Podkładka pod myszkę wydaje się mało znaczącym elementem biurka użytkownika, a jednak jej odpowiedni wybór może uprzyjemnić codzienną pracę. Firma Mionix prezentuje swój najnowszy produkt – Mionix Ensis 320, czyli aluminiowego mousepada, dzięki któremu szybkość łączy się z precyzją.

O tym, jak są ważne w rozgrywce te dwie cechy, nie trzeba nikomu przypominać. Dobrze dobrane akcesorium pozwala cieszyć się grą, jednak dotychczas należało zdecydować czy liczy się dla nas szybkość, czy precyzja. Szwedzka firma postanowiła połączyć charakterystyczny dla aluminiowych podkładek szybki ruch myszką z jego bardzo dużą precyzją.

Mionix Ensis 320 składa się z dwóch warstw – pierwszej gumowej, która uniemożliwia niechciane przesuwanie się podkładki w trakcie rozgrywki i drugiej aluminiowej, zapewniającej połączenie wytrzymałości z lekką konstrukcją. Podkładka posiada zaledwie 2-milimetrowy profil.

Powierzchnię produktu stworzono za pomocą specjalnego oprogramowania Mionix, S.Q.A.T. Dzięki temu podkładka wyróżnia się niewielką utratą danych, dodatkowo minimalizując tarcie. Spore jej rozmiary (320x260mm) zapewniają komfort podczas użytkowania opisywanego sprzętu.

Na chwilę obecną Mionix Ensis 320 nie jest dostępna na polskim rynku, zaś jej koszt za granicą wynosi ok. 100 zł w przeliczeniu na naszą walutę.

Mionix jest szwedzką firmą założoną w 2007 roku. Nieustannie dąży do tworzenia peryferii cechujących się doskonałą ergonomią, najwyższą jakością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Tym, co odróżnia firmę od innych, jest mistrzowski kunszt wykonania każdego produktu. Dzięki niezwykle nowatorskim projektom, Mionix zyskał uznanie graczy na całym świecie.

Więcej informacji: mionix

Źródło: Mionix

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...