CM slide

Devastator II – Cooler Master podbija świat nowym COMBO

Choć graczom konsolowym wystarczy do szczęścia pad w ręku, pecetowcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podstawą komfortowej pracy oraz efektywnej zabawy jest połączenie myszy z klawiaturą. Naprzeciw wychodzi firma „Cooler Master”, która zaprezentowała niedawno swój najnowszy zestaw owych peryferii stworzony z myślą o graczach – „Devastatora II”.

CM slide

Najnowszy zestaw peryferii (klawiatura + mysz) producenta, który zasłynął z dostarczania światu innowacyjnych rozwiązań w zakresie chłodzenia urządzeń komputerowych, obejmuje:

  • klawiaturę wyposażoną w „mem-chanical switches”, przełączniki mające imitować pracę klawiatury mechanicznej na membranie oraz w pełni kompatybilne z nasadkami klawiszy „Cherry MX”. Urządzenie posiada LED-owe podświetlenie w jednym z trzech kolorów: czerwonym, niebieskim lub zielonym. Warto dodać, iż „Cooler Master” do zestawu dołączył również przyciski, których literki wygrawerowano laserem o wysokiej mocy. Mamy zatem pewność, że sprzęt posłuży nam naprawdę długo. Oprócz tego znajdziemy tutaj klawisze funkcyjne, umożliwiające kontrolę mediów bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

  • myszkę, która posiada wbudowany sensor optyczny oparty o trzy stopnie rozdzielczości: 1000, 1500 oraz 2000 DPI. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku klawiatury, tu również producent umieścił LED-owe podświetlenie. Według zapewnień firmy gryzoń jest w pełni ergonomiczny, na co wpływ ma kształt przystosowany zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, gumowane pokrycie oraz pięć przycisków wykorzystujących microprzełączniki „Omikron”.

CM screen

„Devastator II” na światowym rynku pojawił się 15 stycznia 2015 roku, a na polskie półki sklepowe trafić ma w drugim kwartale br. Sugerowana cena w przybliżeniu wynosić powinna około 189 zł.

Czy „Devastator II” będzie w stanie „zdewastować” konkurencję? Polscy gracze odpowiedź na to pytanie poznają po oficjalnej polskiej premierze zestawu.

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór akcesoriów komputerowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.One Comment

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...