Devastator II trafił na polski rynek

Mysz oraz klawiatura to dwa nieodłączne elementy zestawu komputerowego. Nietrudno zgadnąć, że wspomniane akcesoria nie pozostają bez znaczenia, jeśli chodzi o jakość rozgrywki, zatem przy wybieraniu wspomnianego sprzętu należy się dobrze zastanowić, który będzie dla nas najodpowiedniejszy. Na polskim rynku pojawił się właśnie „Devastator II” – combo firmy „Cooler Master” stworzone z myślą o graczach.

Bez tytułu

Producent wyposażył klawiaturę w tzw. „mem-chanical switches” – przełączniki imitujące pracę klawiatury mechanicznej na membranie i w pełni kompatybilne z nasadkami „Cherry MX”. Warto wspomnieć także o klawiszach funkcyjnych umożliwiających kontrolę mediów bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Laserowo wygrawerowane znaki na klawiszach sprawią, że sprzęt posłuży nam długo. Charakteru urządzeniu nadaje delikatne LED-owe podświetlenie w jednym z trzech kolorów: czerwonym, niebieskim lub zielonym.

Mysz posiada wbudowany sensor optyczny o regulowanej rozdzielczości: 1000, 1500, 2000 DPI. Inżynierom z „Cooler Master” udało się stworzyć w pełni ergonomicznego gryzonia, który oprócz LED-owego podświetlania i symetrycznego kształtu pokryty został specjalną anty-poślizgową gumą oraz posiada 5 micro-przełączników „Omikron”.

CM Devastator II screen

Sugerowana cena detaliczna zestawu „Devastator II” ustalona została na kwotę 169 zł. Więcej o sprzęcie poczytacie w naszym wcześniejszym artykule oraz na stronie producenta.

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór akcesoriów komputerowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...