Diablo 3 nawiedzi konsole – nocna premiera CDP.pl

Już dzisiaj swoją premierę będzie miała edycja konsolowa  Diablo 3, produkcja ze stajni Blizzarda. CDP.pl. zachęca do wzięcia udziału w nocnej akcji licznymi konkursami.

2 września, czyli dokładnie dzisiaj, w warszawskim sklepie Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22, C.H. Jupiter) o godzinie 22:00 swojej premiery doczeka w końcu konsolowa wersja produkcji hack & slash Diablo 3. Uczestnicy imprezy, jako jedyni w Polsce, będą mieli możliwość zakupu wyczekiwanej od długiego czasu, najnowszej gry studia Blizzard. Na graczy, którzy mają zamiar pojawić się na evencie czekają liczne nagrody w postaci m. in. powieści osadzonych w uniwersum Diablo oraz koszulki z motywami z gry.

Partnerem akcji jest Fabryka Słów, polski wydawca książek osadzonych w świecie Diablo np. „Diablo 3: Zakon” czy „Diablo 3: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie”.

Ubiegłoroczna premiera Diablo 3, przeznaczona na komputery osobiste, była jednym z ważniejszych wydarzeń w historii polskiej branży rozrywki elektronicznej. W ciągu roku od czasu debiutu produkcji, jej kopie znalazły prawie 200 tys. nabywców, co  przełożyło się na jeden z najpopularniejszych tytułów, jaki kiedykolwiek ukazał się na polskim rynku.

http://www.youtube.com/watch?v=Ew6cwerafyQ

Już jutro społeczność Diablo 3 oficjalnie dostanie wersję konsolową w pełnej polskiej lokalizacji, obejmującej tekst oraz dubbing.

Niedługo na naszym serwisie ukaże się recenzja wyżej wymienionej produkcji. Zatem śledźcie uważnie wszelkie informacje pojawiające się na vipmultimedia.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...