Diablo 3 nawiedzi konsole – nocna premiera CDP.pl

Już dzisiaj swoją premierę będzie miała edycja konsolowa  Diablo 3, produkcja ze stajni Blizzarda. CDP.pl. zachęca do wzięcia udziału w nocnej akcji licznymi konkursami.

2 września, czyli dokładnie dzisiaj, w warszawskim sklepie Komputronik Megastore (ul. Towarowa 22, C.H. Jupiter) o godzinie 22:00 swojej premiery doczeka w końcu konsolowa wersja produkcji hack & slash Diablo 3. Uczestnicy imprezy, jako jedyni w Polsce, będą mieli możliwość zakupu wyczekiwanej od długiego czasu, najnowszej gry studia Blizzard. Na graczy, którzy mają zamiar pojawić się na evencie czekają liczne nagrody w postaci m. in. powieści osadzonych w uniwersum Diablo oraz koszulki z motywami z gry.

Partnerem akcji jest Fabryka Słów, polski wydawca książek osadzonych w świecie Diablo np. „Diablo 3: Zakon” czy „Diablo 3: Gdy zapada ciemność, rodzą się bohaterowie”.

Ubiegłoroczna premiera Diablo 3, przeznaczona na komputery osobiste, była jednym z ważniejszych wydarzeń w historii polskiej branży rozrywki elektronicznej. W ciągu roku od czasu debiutu produkcji, jej kopie znalazły prawie 200 tys. nabywców, co  przełożyło się na jeden z najpopularniejszych tytułów, jaki kiedykolwiek ukazał się na polskim rynku.

http://www.youtube.com/watch?v=Ew6cwerafyQ

Już jutro społeczność Diablo 3 oficjalnie dostanie wersję konsolową w pełnej polskiej lokalizacji, obejmującej tekst oraz dubbing.

Niedługo na naszym serwisie ukaże się recenzja wyżej wymienionej produkcji. Zatem śledźcie uważnie wszelkie informacje pojawiające się na vipmultimedia.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...