Nowa Toshiba Satellite PRO już w Polsce

Model o oznaczeniu C70-1-12 F właśnie zawitał na nasze półki sklepowe. Jeśli szukasz laptopa wyposażonego w Intel Core i5 z oddzielną kartą graficzną to ten sprzęt jest dla Ciebie.

ToshibaSateee750x300

Notebook waży 2.7 kilograma przy 31 mm grubości, co czyni z niego w miarę poręczne narzędzie. W końcu linia Satellite Pro do czegoś zobowiązuje.

Producent wyposażył nowego laptopa w specjalne funkcje biznesowe, w tym zabezpieczenia Intel Anti-Theft, Toshiba Security Assist oraz blokadę Kensington. Powinny to docenić osoby zamierzające wykorzystywać  Satellite PRO do pracy.

g1 satellite-pro-c70-a

Obraz jest wyświetlany na 17,3 calowej, matowej matrycy HD+ pracującej w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli. C70 jest napędzany procesorem Intel Core i5- 3230, pracującym w częstotliwości do 3.2 GHz i wspieranym grafiką Nvidia GeForce 710M (1GB).

We wnętrzu urządzenia znajdziemy 8GB pamięci RAM (DDR3), 750 gigabajtowy dysk twardy oraz nagrywarkę DVD. Nie zapomniano też o interfejsie USB 3.0, złączu HDMI oraz łączności bezprzewodowej Wi-Fi b/g/n i Bluetooth 3.0.

g5 satellite-pro-c70-a

Satellite PRO C70-1-12F posiada preinstalowany system operacyjny Windows 7 Professional, lecz do zestawu dołączana jest płyta z Windows 8 Pro. Dzięki temu zabiegowi sami zdecydujemy, która wersja będzie dla nas odpowiednia.

Na koniec mamy dobrą wiadomość – nowy laptop Toshiby jest dostępny w naszym sklepie w promocyjnej cenie. Jeśli chcecie skorzystać z tak atrakcyjnej oferty powinniście się spieszyć. Ta trwa tylko do 7 września.

Fot. Toshiba.pl

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...