Drzwi otwarte w warszawskim oddziale studia Vivid Games

Już 20 lutego br. wszyscy fani elektronicznej rozrywki będą mogli odwiedzić siedzibę warszawskiego oddziału studia „Vivid Games” – niezależnego developera oraz największej firmy tworzącej gry na urządzenia mobilne w Polsce. „Dniom Otwartym” będą towarzyszyć warsztaty prezentowane w ramach wystawy „Digital Dreamers”, przy współpracy z „Fundacją Indie Games Polska” oraz „Muzeum Techniki i Przemysłu NOT”.

Open slide

Warszawski oddział „Vivid Games” – studia odpowiedzialnego za takie tytuły, jak „Godfire: Rise of Prometheus” czy seria „Real Boxing” organizuje dla miłośników elektronicznej rozrywki „Dni Otwarte”. Oprócz możliwości zwiedzania biura odwiedzający mogą liczyć na wiele innych atrakcji, a wśród nich znajdą się m. in. warsztaty i wykłady poprowadzone przez doświadczonych specjalistów – Williama Besnarda, Senior Creative Directora oraz Krzysztofa Kusaka, Business Development Managera, organizowane w ramach wystawy „Digital Dreamers” w Pałacu Kultury i Nauki.

Celem Open Days w Vivid Games Warszawa jest zaznaczenie się na mapie producentów gier w stolicy i zaprezentowanie naszego biura oraz przedstawienie niepowtarzalnej atmosfery, jaką tworzy nasz zespół. Chcemy pokazać, że praca w IT może być naprawdę ekscytująca – komentuje Bożena Rudyk, marketing & PR manager w „Vivid Games”.

„Digital Dreamers” jest wystawą poświęconą historii polskich twórców gier. Polski gamedev na świecie najbardziej kojarzony jest z takimi markami jak: „Wiedźmin” czy „Dying Light”, nie zapominajmy jednak, że rodzimy rynek ma do zaoferowania znacznie więcej. Jak doszło do powstania tak silnej branży? Kto ją budował i w jakich okolicznościach? Udając się na wspomnianą wystawę, otrzymacie odpowiedzi na najbardziej nurtujące was pytania. Na zwiedzających oprócz plansz i filmów opowiadających historię twórców czekać będzie kilkadziesiąt stanowisk, na których zagramy w wybrane polskie tytuły. Z naszymi wrażeniami dotyczącymi wystawy „Digital Dreamers” zapoznacie się tutaj.

Na „Open Days” zapiszecie się, odwiedzając stronę:

Więcej szczegółów o wystawie „Digital Dreamers” znajdziecie pod poniższym adresem:

Wydarzenie:

  • Co: Drzwi Otwarte Vivid Games,

  • Gdzie: Biuro Vivid Games, ul. Nowogrodzka 50/54 lok. 428 (IV piętro),

  • Kiedy: 20 lutego br. w godz. 10:00 – 16:00,

  • Za ile: Wstęp wolny.

Źródło: Vivid Games

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...