Udogodnienia dla graczy w Marvel Heroes

Marvel święci tryumfy, co widać najlepiej po pojawiających się na ekranach kin kolejnych filmach z tego uniwersum. W sklepach przybywa nowych tytułów komiksów, zaś gracze mogą się cieszyć produkcjami, w których pierwsze skrzypce grają ich ulubieńcy. 2016 rok przyniósł update’y wielu gier i tak też się stało z popularnym tytułem MMO Marvel Heroes.

Do drużyny bohaterów, którą możemy kierować, dołączyła m.in. Black Cat, postać spędzająca sen z powiek niejednemu miłośnikowi przygód Spider-Mana. Jednak najważniejszą nowością jest możliwość korzystania z pada, co znacząco ułatwia rozgrywkę. Dotychczas gracze sterowali postaciami za pomocą myszki i klawiatury, co, mówiąc krótko, do najwygodniejszych nie należało.

Wydawca gry, Gazillion Entertainment, przygotował specjalny tutorial, na którym pokazano, jak korzystać z kontrolera i w jaki sposób dostosować ustawienia do swoich potrzeb. Biorąc pod uwagę fakt, że granie na padzie od X-Boxa jest wygodne i nie męczy dłoni, nawet tych o drobnej budowie, można powiedzieć, że jest to bardzo dobre posunięcie twórców Marvel Heroes.

http://www.youtube.com/watch?v=0aql0IBdGzs

Wraz z boomem związanym ze światem bohaterów Marvela powinniśmy spodziewać się częstszych aktualizacji. Do kin wszedł film z Deadpoolem, co zaowocowało dodatkiem, który możemy zakupić w obniżonej cenie na Steamie. Ciekawe, co Gazillion Entertainment zaserwuje nam następnym razem.

Oficjalna strona gry Marvel Heroes

 

Źródło grafiki: forum Marvel Heroes

 

________________________________________________

 

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1244 More posts in Gry category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...