You are here
Dying Light – oficjalna data premiery ujawniona! Gry 

Dying Light – oficjalna data premiery ujawniona!

Najnowsza produkcja rodzimej firmy – Techland – pojawi się znacznie szybciej niż zakładano…

Dying Light – nowy tytuł w portfolio Techlandu, można już zamawiać w pre-orderze pod tym adresem. Na wszystkich, którzy skorzystają z tej formy zakupu czeka bonus w postaci darmowej zawartości DLC z multiplayerowym trybem „Be the Zombie”. Stajemy tutaj po drugiej stronie barykady i wcielamy się w Night Huntera – niebezpiecznego Zombie, którego twórcy obdarzyli zestawem unikatowych zdolności, czyniąc z niego zabójczego drapieżnika.

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Dying Light jest to produkcja z gatunku action adventure, której akcję obserwujemy z trybu FPP (widok z pierwszej osoby). Gracze każdego dnia przemierzają miejskie obszary spustoszone przez epidemię w poszukiwaniu zapasów i tworzeniu zabójczej broni, którą to wykorzystają w nocy do opierania ataków agresywnych „nie umarłych”.

Należy zwrócić uwagę, że o ile w świetle promieni słonecznych zainfekowani mieszkańcy „żyją” w letargu, co znacznie spowalnia ich ruchy, o tyle w nocy, to łowca staje się zwierzyną. Nocni drapieżcy zyskują na szybkości i stanowią wyzwanie nawet dla najbardziej zaznajomionego z tematyką Zombie gracza…

Dying Light swoją premierę będzie miał na początku 2015 roku:

  • 27 stycznia (Ameryka Północna),
  • 28 stycznia (Australia i Nowa Zelandia),
  • 30 stycznia (Europa i Azja).

http://www.youtube.com/watch?v=XzIBrS4KTOo

 Więcej o grze dowiecie się na oficjalnej stronie Dying Light.

Źródło: Techland


Related posts

Leave a Comment