Intenso Slide

Dysk zewnętrzny Intenso 8TB – marzenie każdego archiwisty

„Mało miejsca na dysku” – każdy choć raz nerwowo obgryzał paznokcie, gdy podczas instalowania ważnej aplikacji czy ulubionej gry pojawiał się na jego sprzęcie ów monit. Najprostszym rozwiązaniem wspomnianego problemu jest zainwestowanie w pamięć przenośną bądź dysk zewnętrzny. Jednym z produktów, którym warto się zainteresować jest „Intenso 8TB”.

Intenso Slide

Największą zaletą 3,5-calowego dysku zewnętrznego firmy „Intenso” są jego stosunkowo niewielkie wymiary oraz waga (650 g), co sprawia, że doskonale sprawdzi się on podczas wszelkich podróży – tych dalszych jak i bliskich. „Intenso 8TB Memory Center” wyposażono w złącze USB 3.0. Informacja ta powinna byś szczególnie istotna dla osób, które przesyłają ogromne ilości danych. Maksymalna prędkość odczytu „Memory Center” wynosi 85 MB/s, natomiast zapisu 75 MB/s. Przejdźmy od teorii do praktyki. Jeśli jesteście miłośnikami muzyki i posiadacie dużą bibliotekę piosenek w formacie mp3 to przy założeniu, że jedno nagranie ma 5 MB, dysk byłby w stanie pomieścić około 3 milionów utworów.

Producent zdecydował się na wbudowanie oprogramowania, które sprawia, że produkt jest kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi zarówno w system operacyjny „Windows”, jak i „iOS”. Z pełną specyfikacją techniczną możecie się zapoznać poniżej:

  • Rozmiar kieszeni: 3,5″ (8,89 cm);

  • Materiał: tworzywo sztuczne;

  • Zasilanie: zasilacz sieciowy (12V-1.5A);

  • Maksymalna prędkość odczytu: 85,00 MB/s (570 x);

  • Maksymalna prędkość zapisu: 75,00 MB/s (503 x);

  • Waga: 650g;

  • Format plików: FAT 32.

    Intenso screen

Jeśli dysponujecie dużą ilością danych w postaci: zdjęć, muzyki, filmów czy gier, które przy dzisiejszych standardach potrafią zajmować po kilkadziesiąt gigabajtów, to zakupienie dysku zewnętrznego może okazać się w niedługim czasie niezbędne. Czy wybór padnie akurat na opisywane akcesorium? Decyzja należy do was.

Polskim dystrybutorem dysków „Intenso” na rodzimym rynku została firma „Impakt”, a cena detaliczna modelu „8T Memory Center” ustalona została na kwotę 1579 zł.

Źródło: Intenso

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...