MC slide

Mad Catz pierwszą firmą gamingową zaproszoną do programu „Design for Samsung”

Firma „Mad Catz” jest niezwykle mocno rozpoznawalną marką wśród graczy komputerowych. Już niedługo jakość urządzeń Kanadyjczyków poznają użytkownicy sprzętu mobilnego, a to za sprawą dołączenia wspomnianego producenta do programu „Design for Samsung”.

MC slide

Znany producent akcesoriów dla graczy, jako pierwsza firma gamingowa, dołączył do projektu „Design for Samsung”. To niezwykłe wyróżnienie oznacza, że zajmie się on tworzeniem urządzeń na wyłączność, przeznaczonych na sprzęt południowokoreańskiego koncernu, oparty o system operacyjny „Android”. Już wkrótce w ofercie „Mad Catza” pojawią się wszystkie produkty rodziny „GameSmart” w pełni zoptymalizowane ze smartfonami, tabletami oraz SmartTV „Samsunga”. Aby w pełni cieszyć się rozgrywką z certyfikowanym sprzętem gamingowym na ulubionym smartfonie czy tablecie wystarczy, aby użytkownik sparował gamepada z urządzeniem „Samsunga”. Ot, cała filozofia. Wszystkie kontrolery serii mają być opatrzone logiem programu.

Jesteśmy podekscytowani faktem przystąpienia do „Designed for Samsung” i możliwością zaopatrywania klientów „Samsung Mobile” w gamę produktów, które z pewnością uatrakcyjnią codzienne użytkowanie ich urządzeń mobilnych zakomunikował Darren Richardson, prezes i dyrektor generalny firmy „Mad Catz”. Linia „GameSmart” wciąż jest liderem w dziedzinie innowacji gamingowych peryferii mobilnych – dzięki naszemu uczestnictwu w programie „DFS” nawet gracze wybierający tablet lub smartfon mogą mieć pewność zakupu idealnego kontrolera – dodaje Richardson.

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszymi informacjami na temat produktów Kanadyjczyków, zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony firmy „Mad Catz”.

Źródło: Mad Catz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...