You are here
Dzik Challenge, czyli Ty też możesz być członkiem Blok Ekipy News 

Dzik Challenge, czyli Ty też możesz być członkiem Blok Ekipy

Ilość aplikacji i gier w sklepie Google czy iOS przyprawia o ból głowy. Wiele programów ginie w tłumie, no chyba że mają odpowiednią reklamę. Jednym z takich produktów jest Dzik Challege, gra oparta na kultowym serialu internetowym Blok Ekipa.

dzik

Serial Blok Ekipa opowiada o życiu trzech przyjaciół z warszawskiego Grochowa. Spejson, Wojtas oraz Walo to trzech kumpli z ławki pod blokiem. Produkcja była na tyle ciekawa, że od jakiegoś czasu można ją oglądać również na Comedy Central. W poszczególnych odcinkach można znaleźć nawiązania do wydarzeń z kraju, np. Wojtas w jednym z nich spalił most Łazienkowski, szalejąc swoim Szerszeniem. Czym jest Szerszeń? Pomalowany na sportowo polonez z instalacją LPG, którym chłopaki wożą się po Grochowie.

Na Mikołajki, 6 grudnia w sklepie Google Play i App Store pojawiła się gra Dzik Challenge. Jej twórcami jest studio SPInka Film Studio, czyli Ci sami ludzie, którzy są odpowiedzialni za Blok Ekipę. Gra jest bardzo prosta, chodzi w niej o zbicie jak największej ilości Dzików, czyli piw, jakimi raczą się bohaterowie serialu. Mimo że nie ma w aplikacji żadnych, rozbudowanych funkcji, ma ona swój klimat. Niestety, w komentarzach w sklepie Google znalazłem informację, że gra potrafi się wyłączyć. U mnie na szczęście takie problemy nie występują, a korzsytam z Huaweia P8.

Jestem zaskoczony rozgłosem, jaki uzyskała produkcja. Przez dwa dni ze sklepu Google pobrało ją prawie 1500 osób, a zarazem oceniło na ponad cztery gwiazdki. Nie zawsze do osiągniecia sukcesu potrzebna jest bardzo dobra fabuła, czasem po prostu wystarczy oprzeć aplikację o coś utartego w popkulturze, podobnie było z Bogusiem w M3.

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment