inkwatch 750x300 1

Smartwatch inkWATCH TRIA Plus

Na rynku pojawił się właśnie kolejny wearable, który może się przydać użytkownikom lubującym się w aktywności sportowej. Jak wiadomo, tych jest coraz więcej i nic nie zapowiada tego, że kolejny rok cokolwiek w tej materii zmieni. A co do zaoferowania sportowcom ma inkWATCH TRIA Plus?

 
inkwatch 750x300 1
Patrząc na nazwę urządzenia, przez chwilę zastanawialiśmy się, czy przypadkiem zegarek nie został wyposażony w ekran wykorzystywany także w czytnikach. W końcu producent jest ten sam (Arta Tech) co ostatnio testowanego przez nas inkBOOK’a Obsidian. Niestety, wygląda na to, że ekran pozostał tradycyjny, a szkoda, bo byłaby to ciekawostka.
Tak więc wyświetlacz w inkWATCH TRIA Plus wykonano w technologii Sharp i ma wymiary 24×24 mm. Przekłada się to na rozdzielczość 128×128 px, więc całkiem przyzwoitą, która powinna zapewnić bezproblemowe odczytywanie wszystkich wyświetlanych napisów. Sam smartwatch wygląda bardzo „sportowo”. Zarówno pasek, jak i koperta, zostały wykonane z tworzyw sztucznych. TRIA Plus na szczęście został znacznie bardziej dopracowany pod względem designu niż jego poprzednik. Jest nowocześniejszy i zgrabniejszy, a przy tym nie przypomina sprzętu kupowanego na bazarze.
 
inkwatch 750x300 2
Korzystanie ze smartwatcha przydatne będzie przede wszystkim dla biegaczy, choć kolarze i pływacy także dostaną swoje funkcje. Wszystko dzięki monitorowi aktywności (Smart Band), a także nowej mobilnej aplikacji inkWATCH Viewer LITE (obecnie tylko iOS). To przez nią skonfigurujemy urządzenie oraz będziemy udostępniać swoje wyniki np. na Facebooku. TRIA Plus wyposażono w GPS z funkcją szybkiego ustalania pozycji QuickFix. Według producenta, smartwatch jest odporny na wstrząsy i wodoodporny (do 50 metrów).
Korzystając tylko z funkcji zegarka, inkWATCH ma wytrzymać bez ładowania aż 60 dni. Gdy będziemy go wykorzystywać do treningów, będzie to około 11 godzin. Smartwatch kosztuje prawie 600 złotych, ale do końca grudnia można go zakupić 100 zł taniej.
 
Test smartwatcha poprzedniej generacji, będziecie mogli przeczytać na naszej stronie już w czwartek. Tutaj znajdziecie jego zapowiedź.
Źródło: Midiapolis
Fot: jw.
___________________
Po smartwatche zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...