Earth slide

Earthcore: Shattered Elements wylądowało na Google Play

Wyróżniająca się na tle konkurencji karcianka rodzimego studia „Tequila Games” po debiucie na systemie „iOS” wreszcie trafiła na urządzenia oparte o platformę systemową „Android”.

Earth slide

Użytkownicy sprzętu działającego pod kontrolą „iOS” już od maja mogą się cieszyć polską grą karcianą „Earthcore: Shattered Elements”. Od poprzedniego tygodnia gra dostępna jest także w usłudze „Google Play”. W obu przypadkach na tytuł nie wydamy ani grosza, możemy jednak uatrakcyjnić rozgrywkę, wykorzystując do tego celu mikropłatności.

Akcja przenosi gracza do krainy fantasy, a autorzy postanowili uczynić to miejsce ciekawym tłem fabularnym. W grze uświadczymy niespotykany, jak na produkcje tego typu element, którym jest kampania dla pojedynczego gracza. Za prace nad zasadami rozgrywki odpowiedzialny jest Michał Oracz, doświadczony projektant planszówek, który ma między innymi na koncie między dość popularny tytuł – „Neuroshima Hex”.

Earth screen 1

W setkach wiadomości i listów otrzymaliśmy jasny sygnał od graczy, że chcą grać w naszą grę na „Androidzie” i wypatrują jej premiery z utęsknieniem […] Dodatkową motywacją dla zespołu „Tequila Games” było bardzo ciepłe przyjęcie ich produkcji na całym świecie w postaci pozytywnych recenzji graczy w sklepie „App Store” (średnia ocen 4,5/5 gwiazdek) oraz wysokich ocen w mediach (średnia „Metacritic” 83/100) – powiedział Radek Smektała, producent gry.

Wersja na „Androida” zawiera wszystkie aktualizacje, nowy tryb wydarzeń specjalnych oraz najświeższe paczki z nowymi kartami […] Na dodatek, rozgrywki sieciowe w naszej grze są w pełni cross-platformowe, dzięki czemu użytkownicy „Androida” mogą dołączyć do naszej prężnie działającej społeczności i wyzwać na pojedynek największych mistrzów świata „Earthcore” – dodał.

Earth screen 2

Twórcy do dyspozycji oddali nam karty reprezentujące jeden z trzech żywiołów (ognia, wody oraz natury) wpływające na interakcję z innymi kartami za pomocą których toczymy bitwy. W produkcji odnajdziemy kilka ciekawych funkcjonalności, których próżno szukać u konkurencji. Wartym uwagi elementem jest na przykład system ryzyka, czyli im lepszych kart używamy w walce, tym więcej punktów życia ryzykujemy w drodze do ostatecznego zwycięstwa. Innym wyróżniającym się rozwiązaniem jest rewolucyjny system craftingu, dzięki któremu tworzymy nowe karty.

Projekt oferuje również tryb „gry wieloosobowej”, w którego dopracowanie autorzy włożyli sporo wysiłku. Dano nam możliwość zakładania gildii, a pracownicy wrocławskiego studia regularnie organizują turnieje.

W Polsce „Earthcore: Shattered Elements” wydany został w pełnej polskiej wersji językowej, a wśród aktorów użyczających swojego głosu w produkcji usłyszymy Piotra Fronczewskiego.

http://www.youtube.com/watch?v=cqsG2XRQwtg

Grę „Earthcore: Shattered Elements” można pobrać za darmo ze sklepu „Google Play” oraz „App Store”, warto również nadmienić, że w planach jest także wersja na komputery osobiste.

Więcej o tytule dowiecie się odwiedzając oficjalną stronę „Earthcore: Shattered Elements”.

Źródło: Tequila Games

______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór konsol i gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...