You are here
Elektroniczny różaniec w formie smart opaski dostępny w Polsce artykuły News 

Elektroniczny różaniec w formie smart opaski dostępny w Polsce

Niecałe dwa tygodnie temu informowałem was o debiucie gadżetu z segmentu wearables utrzymanym w iście religijnym tonie. ClickToPray eRosary, za którego powstaniem stoi po części sam Papierz Franciszek, można nabyć już w Polsce. Cena wydaje się przystępna, choć wcale nie musi. Elektroniczny różaniec nie ma bowiem żadnej realnej konkurencji.

Elektroniczny różaniec
fot. Acer Store

Sklep Acer Store wprowadził do swojej oferty smart gadżet, który swoją premierę miał zaledwie dwa tygodnie temu. Urządzenie pokazano w Watykanie i wybór miejsca jest w tym wypadku nieprzypadkowy. Wspomniane urządzenie nazwane ClickToPray eRosary to w istocie inteligentna opaska na rękę pełniąca funkcję elektronicznego różańca. Wcześniejsza dostępność gadżetu dla wierzących była mizerna, ale teraz każdy Polak może zakupić swój egzemplarz w Acer Store.

Elektroniczny różaniec ClickToPray eRosary w polskim Acer Store

Inteligentny gadżet prosto ze Stolicy Apostolskiej trafił do Polski. W Acer Store zapłacimy za niego 449 złotych, co nie jest przesadnie wysoką kwotą. Urządzenie, co oczywiste dla smart opaski, pozwala nam śledzić codzienne aktywności, ale prawdziwy cel powstania ClickToPray eRosary to modlitwa. Gadżet jest w zasadzie elektroniczną wersją różańca wzbogaconą o trzy tryby działania.

Elektroniczny różaniec
fot. Acer Store

ERosary działa w trzech trybach: standardowym, kontemplacyjnym oraz tematycznym. Każdy wierzący znajdzie tutaj coś dla siebie. Na uwagę zasługuje również fakt, iż urządzenie jest kompatybilne z aplikacją ClickToPray, która wspiera użytkowników w codziennej modlitwie. Całą elektronikę zamknięto w obudowie w kształcie krzyża, do którego załączono obsydianowe koraliki. Urządzenie wygląda wymownie, co może przypaść do gustu wielu osobom.

eRosary aktywujemy poprzez wykonanie gestu krzyża. Smart opaska jest odporna na wodę i pył (IP67), przy czy, zapewnia aż 4-dniowy czas pracy na jednym ładowaniu baterii. Do zestawu dołączona jest podstawka ładująca, która idealnie komponuje się z urządzeniem. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, odsyłam do sklepu Acer Store.

Źródło: Acer

Related posts

Leave a Comment