You are here
Paczka danych w Plusie za darmo — tylko z aplikacją Plus Online Aplikacje artykuły mobile News 

Paczka danych w Plusie za darmo — tylko z aplikacją Plus Online

Zielony operator wystartował z kolejną akcją promocyjną aplikacji Plus Online. W ramach oferty „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” do zgarnięcia jest darmowa paczka danych o wartości 6 GB. Wystarczy spełnić kilka niewymagających warunków.

Plus
fot. Plus

Plus przyszykował dla swoich klientów korzystających z usług abonamentowych, Na kartę oraz Mix małą niespodziankę. Małą, gdyż chodzi o darmową paczkę danych wynoszącą zaledwie 6 GB. Z drugiej strony, mało kto rozdaje dziś prezenty. Głupio byłoby więc nie skorzystać z akcji operatora.

PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online

Aby skorzystać z oferty, należy pobrać na swój smartfon aplikację Plus Online. Ta jest dostępna zarówno w Google Play Store, jak i Apple App Store. Następnie wystarczy udać się do zakładki Usługi i pakiety oraz Internet. Tam też znajduje się możliwość darmowej aktywacji tytułowego pakietu. Trzeba jednocześnie pamiętać o tym, że chcąc wziąć udział w akcji, musimy posiadać aktywne konto oraz dodatnią wartość środków na nim zgromadzonych. Co prawda może być to nawet 1 grosz, ale warto sprawdzić to zawczasu. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego aktywacji, o której klienci będą poinformowani za pośrednictwem wiadomości SMS. 

Promocja ma na celu zachęcenie do pobrania mobilnej aplikacji Plus Online i to jest jak najbardziej w porządku. Jednakże czuję się zaskoczony tym, że ludzi trzeba do rozwiązania specjalnie przekonywać. Jestem co prawda klientem innego polskiego operatora sieci komórkowej, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że aplikacja kliencka to tak zwany „Must have” użytkownika. Zarządzanie kontem abonenta z poziomu programu takiego jak Plus Online jest bezpieczne, wygodne i szybkie. Tak więc, jeśli należycie do grona klientów sieci — zachęcam was do skorzystania z aplikacji… oraz promocyjnego pakietu 6 GB.

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment