Elephone P9000 Edge zdjęcie smartfona

Elephone P9000 Edge w końcu doczekało się premiery

Smartfon Elephone P9000 Edge zapowiedziany został już przed kilkoma miesiącami, ale zaprezentowano go dopiero teraz. I to nie do końca.

 
Elephone P9000 Edge zdjęcie smartfona
Co takiego niesie ze sobą nowy model od Elephone? Seria P9000 ma już dwa warianty, czyli normalną wersje P9000 oraz odchudzoną P9000 Lite. Czy był więc sens wypuszczania kolejnej słuchawki? Chyba tak, bo chiński producent tym razem wyjątkowo mocno się postarał. Wbrew temu co mówi nazwa telefonu, Edge nie ma zakrzywionego ekranu, który znany jest z produktów konkurencji. Ale i tak warto zwrócić uwagę na wyświetlacz.
Ekran wykonano w technologii JDI i ma przekątną 5,7 cali. Wrażenie robi także rozdzielczość, bo nie otrzymujemy tutaj standardowego ostatnio FullHD, ale Quad HD (2560×1440 px). Pod maską czekać na klientów ma MediaTek Helio X25, który tak naprawdę jest podrasowaną wersją dziesięciordzeniowego Helio X20. Jeżeli chodzi o pamięć RAM, to Elephone P9000 Edge pojawić się ma w dwóch wariantach. Z 4 lub 6 GB RAM. Różniły się będą także miejscem na dane (32 lub 128 GB).
 
Elephone P9000 Edge zdjęcie smartfona
Problem jest taki, że producent sam chyba do końca nie wie, co wypuści na rynek. Opisy na oficjalnej stronie ciągle się zmieniały, ale zdjęcia na których widać smartfona dobrze wróżą. Powinniśmy dostać także aparat główny, który wyposażony będzie w popularne ostatnio dwa obiektywy. Dostanie także dwutonową diodę LED. Wprawdzie na pleckach nie widać czytnika linii papilarnych, to prawdopodobnie pojawi się on w przycisku Home.
Sam design nie jest w żaden sposób rewelacyjny. Szkło wyświetlacza jest wykonane w technologii 2,5D, co sprawia, że Elephone P9000 Edge prezentuje się ładnie, ale trudno powiedzieć o nim cokolwiek więcej. Martwić może akumulator, który może zawitać do słuchawki. Otóż pojemność 3100 mAh robiłaby wrażenie w innym przypadku. Gdy mówimy o wyświetlaczu QuadHD i przekątnej 5,7 cala, procenty baterii będą uciekały w zatrważającym tempie. Plusem za to będzie cena, bo wersja 4/32 GB ma kosztować około 250 dolarów (bez podatku). Nie ujawniono jeszcze ile zapłacimy za wzmocniony wariant, ale nie powinno być to znacznie więcej.
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...