Kruger&Matz Kamera Sportowa Slide

Kruger&Matz KM 198 – kamera sportowa 4K

W portfolio „Kruger&Matz” polskiej marki należącej do firmy „Lechpol” pojawiła się kolejna nowość produktowa w postaci kamery sportowej rejestrującej obraz w rozdzielczości 4K – model „KM 198”. Produkt umożliwia nagrywanie materiału filmowego w rozdzielczości 4K z prędkością 30. klatek na sekundę, który następnie możemy zapisać na karcie microSD do 32 GB.

Kruger&Matz Kamera Sportowa Slide

Kamera sportowa „KM 198” marki „Kruger&Matz” zwraca swoją uwagę kompaktową obudową o wymiarach 59,3 x 24,6 x 41,1 mm oraz wadze 65 g (z baterią), która skrywa dwa wyświetlacze. Główny 2-calowy ekran LCD o rozdzielczości 320×240 pikseli ułatwia poruszanie się po menu oraz umożliwia odtwarzanie zarejestrowanych filmów i zdjęć. Na froncie urządzenia producent umieścił dodatkowy wyświetlacz OLED o przekątnej 0,95 cala, za którego sprawą użytkownik może na bieżąco kontrolować pracę sprzętu.

Maksymalna rozdzielczość materiałów nagrywanych za pomocą kamery „Kruger&Matz” wynosi 3840×2160 przy 3o. klatkach na sekundę. Dodatkowo urządzenie oferuje wykonywanie zdjęć w rozdzielczości do 12 Mpx z możliwością trybu fotografowania. W zależności od naszych upodobań możemy wykonać pojedyncze zdjęcie, bądź całą serię czy skorzystać z funkcji samowyzwalacza. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi „KM 198” wraz z nagraniami filmowymi rejestruje także dźwięk. Wszystkie materiały w postaci filmów oraz zdjęć, które uda nam się uchwycić możemy zarchiwizować na karcie microSD do 32 GB, natomiast kiedy podłączymy rejestrator za pomocą złącza microHDMI bezpośrednio do telewizora lub monitora będziemy mogli obejrzeć zarejestrowane momenty na dużym ekranie.

Kruger Kamera Screen 1

Rejestrator „KM 198” posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu po zainstalowaniu aplikacji „EZ iCam” będziemy w stanie śledzić rejestrowany obraz na tablecie lub smartfonie. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, zwłaszcza wtedy kiedy chcemy w łatwy i szybki sposób zapisać i udostępnić nagrany materiał np. w mediach społecznościowych.

Metod, którymi rejestrujemy filmy, w zależności od preferencji i dziedziny sportu, jest wiele. Dlatego kamera „Kruger&Matz” wyposażona została w liczne akcesoria, które gwarantują, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki dostępnym opaskom, uchwytom i mocowaniom, bez problemu przyczepimy urządzenie zarówno do kasku, jak i też do roweru, w aucie bądź innym pojeździe. Dołączona wodoodporna obudowa pozwoli także na nagrywanie obrazu do 30 metrów pod wodą. Za sprawą pilota o zasięgu 20 metrów, który znajduje się w zestawie, amatorzy ekstremalnych przeżyć mogą sami wybierać momenty, które warto uchwycić kamerą lub na zdjęciach. Komfort użytkowania pilota zapewni specjalne mocowanie, za pomocą którego możemy umieścić go w łatwo dostępnym miejscu.

Kruger Kamera Sportowa KM 198 Screen
W ofercie produktowej dostępne są dwa modele: „KM0198” w cenie 599 zł oraz „KM0197” w cenie 399 zł.

Z pełną specyfikacją sprzętową oraz innymi informacjami na temat obu modeli kamery sportowej zapoznacie się, odwiedzając oficjalną stronę internetową firmy „Kruger&Matz”.

Źródło: Kruger&Matz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...